Fox sprzęt fryzjerski

Fox Smart Front Blue suszarka z jonizacją i regulacją temperatury 2100W niebieska

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 142,00 PLN
Producent: FOX
Model: 10547
Status: niedostępny
Wysyłka: 11,70 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5904993463529
Opis produktu
Suszenie włosów to czynność, którą wykonujemy każdego dnia. Aby maksymalnie ją ułatwić postaw na sprawdzone rozwiązania. Z pomocą przychodzi profesjonalna suszarka do włosów z jonizacją Fox Smart.

To narzędzie stworzone przez specjalistów z zakresu fryzjerstwa. Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy silnika suszarka może pracowanie nieprzerwanie przez ponad 1000 godzin. Obudowa suszarki jest niezwykle odporna na długotrwałe działanie wysokiej temperatury. Suszarka została wyposażona aż w 3 poziomy regulacji powietrza – zimne, ciepłe oraz gorące. Dzięki opcji jonizacji suszarka jest bezpieczna dla włosów, nie uszkadza ich i pozostawia gładkie w dotyku. Dodatkowo jonizacja nawadnia włosy, a generowane jony znacząco wpływają na czas suszenia skracając go nawet o polowe. Ponadto jonizacja zapobiega puszeniu się i elektryzowaniu włosów. Zestaw zawiera 2 nasadki ułatwiające prace. Suszarka jest kompaktowa, nie zajmuje zbyt wiele miejsca i jest niezwykle wygodna podczas podroży. Moc suszarki to 2100W. Produkt posiada 12 miesięcy.
Rezultat:
  • szybkie suszenie włosów dzięki funkcji jonizacji,
  • 3 poziomy regulacji temperatury,
  • zapobieganie puszeniu się i elektryzowaniu włosów,
  • najwyższa jakość obudowy i długa żywotność.
Sposób użycia:
Suszarki używaj do codziennego suszenia włosów. Z jej pomocą w prosty i szybki sposób wymodelujesz fryzurę, dodasz jej objętości i wygładzisz pasma.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem