Fox sprzęt fryzjerski

Fox BRIGHT profesjonalna suszarka do włosów z sygnalizacją LED

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 118,00 PLN
Producent: FOX
Model: 11390
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5904993469132
Opis produktu
Suszenie włosów to czynność, którą wykonuje większość osób po umyciu głowy. Odpowiedni sprzęt pozwoli naszym włosom szybko wyschnąć i łatwiej ułożyć wymarzoną fryzurę. Niestety nie każda suszarka zapewnia naszym włosom bezpieczeństwo, dlatego warto postawić na urządzenie, które nie tylko profesjonalnie wysuszy, ale również pomoże zachować dobrą kondycję kosmyków.

Charakterystyczną cechą dobrej suszarki do włosów jest funkcja ciepłego i chłodnego powietrza. Możliwość zmiany temperatury sprawia, że produkt staje się uniwersalny do każdego rodzaju włosów i pozwala na suszenie z mniejszą szkodliwością dla komórek kosmyków. Takim urządzeniem jest suszarka Fox BRIGHT, wyposażona w innowacyjną sygnalizację LED, pokazującą temperaturę powietrza. Obudowa produktu stworzona została z tworzywa sztucznego o podwyższonej odporności na wysokie temperatury. Najnowszej generacji silnik AC o przedłużonej żywotności, zapewnia sprawną, mocną pracę przyrządu. W suszarce zawarte zostały 3 funkcje ustawienia temperatury powietrza i 2 ustawienia siły nadmuchu. Długi, 3-metrowy kabel ułatwia korzystanie z suszarki w dowolnym miejscu.
Zalety używania suszarki Fox Bright
  • profesjonalne suszenie włosów za pomocą ciepłego lub chłodnego powietrza;
  • wskaźnik temperatury LED;
  • termoodporna obudowa;
  • długi kabel;
  • dobry silnik;
  • funkcje ustawienia powietrza i mocy nadmuchu;
  • zdejmowana osłonka silnika;
  • moc 2100 W.
Sposób używania
Po podłączeniu suszarki do prądu wybrać odpowiedni program i rozpocząć suszenie włosów. Dla najlepszego efektu urządzenie należy trzymać w odległości 10-20 cm od powierzchni włosów.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem