Farby Wella, którą wybrać?

Dziś o profesjonalnych farbach Wella. Jeśli ktoś jest zainteresowanych zakupem którejś farby Wella, ale nie wie, na co się zdecydować, postaram się pomóc. Zapraszam na recenzję farb marki Wella.

farby Wella

Wella Koleston Me

Serię Kolston nazwałabym taką „klasyczną” farbą do włosów. Jeśli nie wiesz dokładnie, czego oczekujesz, farbując włosy, będzie dobrym wyborem na początek. Farba daje na włosach efekt trójwymiarowego koloru. Nie martw się! Nie mówię tu o różnych kolorach na włosach, ale o głębi koloru. Włosy nie są jedną płaską plamą, ale nabierają blasku i życia. Bardzo dobrze kryje zarówno odrosty, jak i siwe włosy. Farby Wella z tej serii mają bardzo dużą paletę kolorów! Od klasycznych po bardzo szalone. Farba zapewnia nie tylko udaną koloryzację, ale jest zaprojektowana tak, aby, jak najmniej niszczyć włosy.

Wella Color Touch

Jeśli ktoś szuka farby Wella bez amoniaku, to Color Touch nie posiada tego składnika. Umożliwia bardzo mało inwazyjną koloryzację. Polecam ją posiadaczkom włosów zniszczonych i słabych. Formuła wzbogacona jest o włókna proteinowe, które wypełniają ubytki w strukturze włosa oraz o naturalne woski, które zabezpieczają włosy. Jest bardzo delikatna dla włosów i nie powoduje dalszych zniszczeń. Polecam ją również wrażliwym na zapach amoniaku, Color Touch przepięknie pachnie! Siwe włosy pokrywa w 50%. Równomiernie pokrywa intensywnym kolorem, nabłyszcza włosy, kolor po farbowaniu jest żywy i głęboki.

farby wella

Wella Illumina 

Wella Illumina to coś dla fanek refleksów tańczących na włosach. Uzyskamy nią bardzo piękny, żywy, błyszczący efekt. Włosy będą rozświetlone, farba posiada formułę, która odbija światła, dodaje to włosom blasku i życia. Farba świetnie kryje, a piękny efekt bardzo długo się utrzymuje. W palecie znajdziemy piękne i bardzo naturalne kolory, więc będzie idealna również dla osób szukających koloryzacji ton w ton, chcących pogłębić i ożywić swój naturalny kolor.

Podsumowanie

Bardzo polecam farby Wella! Świetnie spełniają swoje zadania i obietnice producenta. Jestem pewna, że jedna z tych serii zadowoli każde włosy. A jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o koloryzacji włosów w domu i różnicach między farbami profesjonalnymi i drogeryjnymi zapraszam Cię tutaj, na mój wpis o farbach i instrukcją krok po kroku farbowania włosów w domu.


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem