Fanola Oro

Fanola Oro Therapy Cioccolato Color maska koloryzująca do włosów 250ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 28,70 PLN
Producent: Fanola
Model: 10809
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 8032947868162
Opis produktu
Osoby pragnące wzmocnić, odświeżyć lub nadać włosom kolor czekoladowy, często zastanawiają się po jakie środki powinny sięgnąć, aby uzyskać, jak najlepszy efekt farbowania, a jednocześnie nie zniszczyć swoich pasm. Na rynku dostępne są nowoczesne, wyjątkowe kosmetyki, stworzone specjalnie do tego celu.

Fanola Oro Therapy Cioccolato Color maska koloryzująca do włosów, to wyjątkowy kosmetyk do barwienia włosów, który posiada właściwości pielęgnacyjne. Preparat zawiera w swoim składzie drogocenne i odżywcze 24 karatowe mikro - aktywne złoto, keratynę oraz niefiltrowany olejek arganowy.

Dlaczego warto kupić maska koloryzująca do włosów?

Maska koloryzująca do włosów Fanola gwarantuje, osiągnięcie pięknego, głębokiego odcienia brązu. To skoncentrowana maska, służąca do bezpiecznej koloryzacji, która dodatkowo wzmacnia i nawilża włosy. W celu uzyskania oryginalnego efektu farbowania, istnieje możliwość swobodnego mieszania różnych odcieni maski.
4 zalety używania koloryzującej maski Fanola Oro Therapy Cioccolato Color:
  • rozświetla każde pasmo,
  • gwarantuje wysoki połysk włosów i nadaje im piękny, naturalny odcień czekolady,
  • nawilża i regeneruje włosy,
  • efekt koloryzacji pojawia się błyskawicznie – wystarczą tylko 3 minuty.
Sposób użycia:
Przed przystąpienie do zabiegu, należy założyć rękawiczki ochronne. Przy pomocy grzebienia o szeroko rozstawionych zębach równomierne nałożyć maskę na umyte, lekko wilgotne włosy. Produkt należy pozostawić na włosach przez okres od 3 do nawet 15 minut. Im dłużej maska pozostaje na włosach, tym bardziej intensywny uzyskuje się efekt koloryzacji. Po upływie wyznaczonego czasu, maskę koloryzującą należy obficie spłukać wodą. W celu zabezpieczenia skóry użyć Fanola Crema Schermo krem chroniący skórę przed zabrudzeniami.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem