Fanola Oro Teraphy De-Color Keratin rozjaśniacz do włosów z keratyną 500g

Fanola Oro Teraphy De-Color Keratin rozjaśniacz do włosów z keratyną 500g

Wspaniały, niebieski, niepylący proszek, który rozjaśnia włosy aż o 7 tonów. To pomoc przy tworzeniu balejaży, rozjaśnianiu poszczególnych partii włosów czy odświeżaniu koloru.

54,65 zł


  • Producent: Fanola
  • Fanola
  • Indeks: 10788
  • Zapytaj o produkt mail_outline
Rozjaśnianie włosów może być szkodliwe dla pasm, szczególnie, gdy nie zastosuje się odpowiednich preparatów. Rozwiązaniem tego problemu jest wykorzystanie nowoczesnych produktów kosmetycznych, bezpiecznych w działaniu.

 

Fanola Oro Teraphy De-Color Keratin rozjaśniacz do włosów z keratyną, to nowoczesny preparat, w postaci niebieskiego, niepylącego proszku, wzbogaconego odżywczą keratyną i naturalnym olejkiem arganowym. Produkt ułatwia wykonywanie zabiegu rozjaśniania włosów, nawet bardzo mocnego - do 7 tonów oraz pomaga w tworzenie efektu ombre, sombre czy balayage’u.

 

Dlaczego warto kupić rozjaśniacz do włosów z keratyną?

 

Rozjaśniacz do włosów z keratyną, to nowoczesny kosmetyk nadający pasmom pięknego, zdrowego połysku i jasnych tonów To kosmetyk, który również wzmacnia strukturę włosów i zapobiega ich uszkodzeniu czy wysuszeniu. Kosmetyk zapewnia bezpieczne rozjaśnienie włosów, aż do 7 tonów.
5 zalet rozjaśniacza Fanola Oro Teraphy De-Color Keratin:
  • chroni włosy przed uszkodzeniem,
  • zapewnia efekt rozjaśnienia aż do 7 tonów,
  • ułatwia wykonanie balayage’u,
  • wzmacnia strukturę włosa,
  • produkt łatwy w kontrolowaniu efektu rozjaśnienia.
Sposób użycia:
Rozjaśnianie do 7 tonów. Wyrób kosmetyczny może być łączony z wodą utlenioną o następującym stężeniu: 10 vol (3%), 20 vol (6%), 30 vol (9%) i 40 vol (12%). Wymieszać preparat w niemetalowej miseczce - 1 miarkę pudru z 60 mililitrami aktywatora. Mieszankę należy nanieść na wybrane pasma włosów i pozostawić na nich do uzyskania wybranego stopnia rozjaśnienia, nie dłużej jednak niż 35 minut. Konieczna jest ochrona dłoni w postaci rękawiczek lateksowych lub foliowych. Nie stosować obok źródeł ciepła i otwartego ognia. Produkt łatwopalny.
Marka
Fanola
Pojemność
500 ml
Opakowanie
kartonik
Typ
rozjaśniacze
Przeznaczenie
do włosów

Skład:

24K Gold, Keratin, Argan Oil

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Fanola Oro Teraphy De-Color Keratin rozjaśniacz do włosów z keratyną 500g

Fanola Oro Teraphy De-Color...

54,65 zł