Fanola Stylizacja

Fanola Extreme Gel Fluid żel do włosów modelujący 250ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 20,70 PLN
Producent: Fanola
Model: 9032
Status: niedostępny
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 8032947865277
Opis produktu
Fanola to włoska, profesjonalna marka fryzjerska, która tworzy innowacyjne produkty charakteryzujące się świetną jakością. Warto zapoznać się z całą gamą kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji, gdy szukamy czegoś wyjątkowego, kosmetyku, który sprosta naszym potrzebom.
Żele do włosów to produkty przeznaczone do stylizacji, dzięki którym fryzura nabiera charakteru i dyscypliny. Produkty te opanowują niesforne kosmki, dodają objętości oraz blasku. Najważniejszym zadaniem żelu jest nadanie wymodelowanej fryzurze ruchu przy jednoczesnym jej utrwaleniu.

Fanola Extreme Gel Fluid to maksymalnie ekstremalny żel do włosów dający bardzo mocne utrwalenie. Posiada wygodną i przyjemną konsystencje fluidu przez co łatwiej się go aplikuje na włosach kształtując fantastycznie stylizacje. Uplastycznia pasma, które pod jego wpływem tworzą ekstrawaganckie fryzury, niemożliwe do osiągnięcia przy pomocy innych środków stylizacyjnych. Kosmetyk uwidacznia najmniejsze detale oraz idealnie wykańcza fryzurę nie sklejając kosmyków. Podkreśla również teksturę włosów nie wpływając obciążająco na pasma, nie zostawia widocznych śladów po sobie. Po aplikacji stylizacja jest długotrwała i perfekcyjnie wykończona.

Rezultat:
  • ekstremalnie mocne utrwalenie,
  • dowolne formy i kształty fryzury,
  • długotrwałe utrwalenie i blask,
  • idealnie podkreślenie detali oraz tekstury,
  • brak odznaczających się śladów użycia stylizatora,
  • przyjemna konsystencja fluidu.
Sposób użycia:
Polecamy stosować żel na suche bądź mokre włosy. Niewielką ilość produktu rozetrzyj w dłoniach i rozprowadź na całych włosach lub na wybranych partiach. Stylizuj wedle upodobań.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem