Fale Loki Koki

Profesjonalny sprzęt fryzjerski Fale Loki Koki to połączenie nieprzeciętnej jakości, trwałości, innowacyjności, ergonomii i ogromnej miłości do fryzjerstwa!

Fale Loki Koki

Fale Loki Koki wyjątkowa marka, założona przez firmę Polewell, będącą liderem na rynku fryzjerskim, oferuje innowacyjne produkty do stylizacji i pielęgnacji włosów. To także producent wyjątkowej jakości akcesoriów. W swoim asortymencie mają takie produkty jak maszynki do strzyżenia włosów, lokówki, lokownice, prostownice, suszarki, szczotki prostujące. Nowoczesny design, najwyższej jakości materiały i sprawdzone rozwiązania technologiczne sprawiają, że produkty te cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród profesjonalnych stylistów, ale także wśród klientów indywidualnych. Jeśli szukasz niezawodnych produktów do codziennej stylizacji włosów – solidnej suszarki, prostownicy, która idealnie wygładzi Twoje pasma czy lokówki, za pomocą której wyczarujesz zgrabne fale – wybierz Fale Loki Koki.


Z oferty firmy na szczególną uwagę zasługuje na przykład prostownica z lokówką do modelowania. Ten produkt będący sprytnym połączeniem dobrze znanej prostownicy i chętnie wykorzystywanej lokówki, pozwoli stworzyć niezwykłe stylizacje na każdą okazję. Nie musisz już kupować dwóch urządzeń. Dzięki prostownicy z funkcją lokówki możesz dowolnie stylizować włosy, by cieszyć się nienagannym wyglądem w każdej sytuacji.


Suszarka z turalinową powłoką to propozycja dla osób, które mają dość elektryzujących i puszących się pasm. Suszarka ekspresowo wysuszy nawet grube włosy, pozostawiając je idealnie gładkie i miękkie na długo. Opcja zimnego nawiewu włączona pod koniec suszenia, domknie łuski włosów i zabezpieczy je w ten sposób przed powstawaniem uszkodzeń mechanicznych.


Szczotka prostująca stanowi wspaniałą alternatywę dla prostownicy. Świetnie sprawdzi się w codziennej stylizacji grubych i opornych włosów. Miękkie, syntetyczne końce nie szarpią włosów i łagodnie je rozczesują. Ceramiczna, jonizująca powłoka pozwala domknąć łuski i zapobiega puszeniu się włosów.  


Fale Loki Koki to marka powstała z miłości do pielęgnacji włosów. Doskonałe akcesoria o nowoczesnym designie i przemyślanych rozwiązaniach podbijają serca stylistów. Bogata oferta szkoleń i kursów, a także możliwość kompleksowego wyposażenia salonu sprawiają, że marka jest jednym z najchętniej wybieranych partnerów w biznesie.


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem