0

Elisium

Elisium Flexy Gel UV/LED Rose, żel do utwardzania w lampie na paznokcie 25g

Elisium Flexy Gel UV/LED Rose, żel do utwardzania w lampie na paznokcie 25g

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 50,00 PLN
Producent: Elisium
Model: 7264
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 14,70 PLN (pobranie)
Opis produktu

Zależy Ci na pięknych, idealnie wydłużonych paznokciach? Żel do przedłużania paznokci, utwardzany w lampie – Flexy Gel UV/LED Rose od Elisium, producenta kosmetyków profesjonalnych. Dzięki tubce niezwykle wygodny w aplikacji. Jego nakładanie można porównać do przedłużania paznokci akrylem. Gęsta konsystencja sprawia, że używamy tylko tyle produktu ile potrzeba. Ponadto zapobiega ona wylewaniu żelu poza płytkę paznokcia i na skórki. Żel utwardza się lampą UV/LED już w 30 sekund. Dzięki niedrażniącej i bezwonnej formule jest przyjemny w stosowaniu. Gwarantuje wymarzony efekt, bez zapowietrzeń, trwały nawet do kilku tygodni. W porównaniu do tradycyjnych metod paznokcie są o wiele trwalsze i twardsze.

Rezultat

Idealnie przedłużone, trwałe i mocne paznokcie. Przygotowane do nakładania klasycznego bądź hybrydowego manicure. Szybki i łatwy zabieg przedłużania paznokci bez niepotrzebnych strat produktu.

Sposób użycia:

Przygotuj paznokcie do zabiegu. Powinny być oczyszczone, odtłuszczone i zmatowione. Z pomocą odpowiednio przyciętych szablonów nakładaj niewielką ilość żelu i utwardź go w lampie UV/LED. Wykonaj klasyczny bądź hybrydowy manicure w ulubionych kolorach.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem