dostawa_old

KOSZTY I SPOSOBY DOSTAWY


Wysyłki realizujemy za pośrednictwem zewnętrznych firm kurierskich na terenie Polski. Obecnie współpracujemy z firmami: DPD Polska, InPost S.A. oraz Posztą Polską.

Zamówiony u nas towar można odebrać osobiście w Lublinie na ulicy Grospodarcza 27.
Więcej informacji tutaj https://www.gobli.pl/odbior-osobisty-r129.

Chcesz dostać kosmetyki bez ponoszenia kosztów transportu? Przy zamówieniach powyżej 297zł i dokonaniu przedpłaty lub przy zamówieniach powyżej 397zł z opcją płatności przy odbiorze dostarczymy ją do Ciebie dokładnie za 0zł! (rabat dotyczy wysyłki na terenie Polski)

Sposób dostawy

Koszt dostawy

Uwagi dodatkowe

Przedpłata

Pobranie

Odbiór osobisty

0zł
 

0zł

Odbiór zamówienia jest możliwy w Lublinie na ul. Gospodarcza 27 od poniedziałku do piątku (tylko dni robocze) w godzinach 8:00 – 15:00.
Uwaga! Więcej informacji tutaj https://www.gobli.pl/odbior-osobisty-r129.

Poczta Polska

7,97zł

-

Przesyłka firmowa ekonomiczna polecona do 0,5kg. Uwaga !Czas dostawy od momentu wysłania zajmie około 4-5 dni roboczych.

DPD Polska

13,97zł

16,97zł

Przesyłka kurierska do 30kg. Czas dostawy to zazwyczaj jeden dzień roboczy od jej nadania. Na podanego przy składaniu zamówienia e-maila, firma DPD wysyła informacji o statusie paczki i daje możliwość jej śledzenia oraz udostępnia numer do kuriera, który dostarczy paczkę.

Przesyłka DPD jest ubezpieczona na wartość kwoty zamówienia.

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia taśm i/lub kartonu, kompletność otrzymanego towaru należy sprawdzić w obecności kuriera. W razie stwierdzenia braków w towarze lub jego uszkodzenia należy sporządzić protokół.

Paczkomaty

InPost

9,70zł

14,70zł

Paczkomaty InPost to wygodny system skrytek pocztowych rozlokowanych w Polsce, umożliwiający odebranie zamówienia w dowolnym czasie. Z uwagi na ograniczone rozmiary skrytek dostarczamy wyłącznie paczki, których wymiary nie przekraczają gabarytu C: 39 x 36 x 62 cm i wadze mniejszej niż 25kg. Czas umieszczenia przesyłki od chwili jej nadania to około 1-2 dni robocze. Maksymalny czas na odebranie paczki od chwil umieszczenia jej w skrytce to 48 godziny!

Uwaga!
Firma InPost na podany przy składaniu zamówienia adres e-maila i numer telefonu wysyła informacje o statusie przesyłki oraz kod do skrytki. Dlatego tak ważne jest aby te informacje były prawidłowe!


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem