DermoFuture

DermoFuture Mezoroller, urządzenie do mezoterapii mikroigiełkowej skóry

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 49,97 PLN
Stara cena: 54,70 PLN
Producent: DermoFuture
Model: 7183
Status: niedostępny
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5901785001433
Opis produktu

Czujesz, że skóra Twojej głowy jest w nienajlepszej kondycji? Często zmieniasz kosmetyki, nie unikasz farbowania ani innych, chemicznych zabiegów fryzjerskich? Być może to odpowiednia pora na głęboką regenerację i odnowę? Wypróbuj innowacyjne urządzenie do mezoterapii mikroigiełkowej, które pobudzi skórę Twojej głowy do regeneracji i odnowy. Sprawdź jakie to proste – zabieg możesz wykonać sama w domu.

DermoFuture Mezoroller, urządzenie do mezoterapii mikroigiełkowej skóry – ceniona na całym świecie marka kosmetyczna DermoFuture przygotowała innowacyjne urządzenie, które pomoże Ci odpowiednio zadbać o zniszczoną i przeciążoną skórę głowy. Skóra na głowie, tak samo jak na twarzy starzeje się, zapycha i ma skłonności do podrażnień. Obciążające kosmetyki pielęgnacyjne – maski, odżywki, a nawet szampony mogą zatykać jej pory i powodować przeciążenie. Dodatkowo silne zabiegi chemiczne każdorazowo osłabiają jej strukturę. Proces ten można jednak z powodzeniem odwrócić. Dzięki terapii mikroigiełkowej Twoja skóra zostanie pobudzona do odnowy. Delikatne, ledwo wyczuwalne nakłucia podobne do masażu przyspieszą krążenie krwi i odnowę mikrokomórkową, w efekcie czego skóra zacznie produkować nowy naskórek, stanie się mocniejsza, odżywiona i bardziej odporna na urazy.

Rezultat

Zdrowsza, mocniejsza, pełna energii skóra głowy, która lepiej radzi sobie z zanieczyszczeniami środowiska i wpływem szkodliwych zabiegów fryzjerskich. W wyniku zabiegu mezoterapii skóra odnawia się, krążenie mikrokomórkowe odmładza jej głębokie partie, produkuje się też nowy naskórek. Dzięki zabiegowi możesz zapomnieć o swędzeniu i podrażnianiach. Co istotne – zabieg stymuluje też mieszki włosowe do wzrostu i unosi cebulki, dzięki czemu możesz cieszyć się także lepszą kondycją swoich włosów.

Sposób użycia:

Kurację wykonuj zgodnie z opisem producenta dołączonym do opakowania.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem