Denman Palm Styler D6 szczotka do rozczesywania i masażu skóry głowy
Denman D6 Palm Styler szczotka do masażu głowy
Denman Szczotka do mycia skóry głowy
Denman Palm Styler szczotka do masowania głowy

Denman Palm Styler D6 szczotka do rozczesywania i masażu skóry głowy

Okrągła szczotka do rozczesywania włosów o różnej długości. Elastyczne ząbki pozwalają na delikatny masaż głowy

49,00 zł


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline
Każdy z nas od czasu do czasu powinien zrobić sobie masaż głowy. Takie działanie pobudzi krążenie w skórze głowy, wpływając na lepszą kondycję cebulek włosów, a tym samym na wzmocnienie i gęstość samych kosmyków. Masaż głowy można wykonać dłońmi lub wykorzystać do tego celu elastyczne ząbki profesjonalnej szczotki do włosów.

Denman Palm Styler D6 to okrągła szczotka do włosów, idealna do rozczesywania kosmyków o różnej długości. Kompaktowy kształt sprawia, że produkt doskonale mieści się w dłoni, pozwalając na rozplątywanie i stylizację pod różnym kątem. Elastyczne ząbki umożliwiają łagodny masaż skóry głowy, pobudzając krążenie i stymulując wzrost włosów. Szczotka Denman Palm Styler D6 nada się idealnie do rozprowadzania substancji odżywczych, zawartych w kosmetykach pielęgnacyjnych po całej długości włosów. Dzięki temu będą mogły one dotrzeć do każdej komórki włosa, zapewniając kompleksowe odżywienie. Zgrabna okrągła szczotka do włosów wykonana została z wodoodpornego materiału i może być wykorzystywana także do rozczesywania kosmyków pod prysznicem.
Sposób użycia:
Szczotka przeznaczona jest do rozczesywania włosów oraz masażu skóry głowy. Elastyczne ząbki ułatwiają rozprowadzanie substancji aktywnych odżywek po całej długości kosmyków.
Marka
Denman
Materiał włosia
tworzywo sztuczne
Materiał uchwytu
tworzywo sztuczne

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Denman Palm Styler D6 szczotka do rozczesywania i masażu skóry głowy

Denman Palm Styler D6...

49,00 zł