Davines Your Hair Assistant

Davines Your Hair Assistant Volume Creator puder na objętość matujący 9g z pędzlem

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 234,00 PLN
Producent: Davines
Model: 9694
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 8004608250227
Opis produktu

Kiedy problemem jest brak objętości, stworzenie fryzury zaczyna być ekstremalnym wyzwaniem. Dodatkowo jeśli ten brak objętości tyczy się włosów słabych, lichych, cienkich i delikatnych, to potrzebny jest lekki kosmetyk, który naturalnie uniesie włos u nasady i przedłuży trwałość fryzury bez obciążania.

Davines YHA Volume Creator to puder odbijający włos od nasady. To kompletnie inna liga produktu, niż te drogeryjne. Jest miałko zmielony, jego cząstki są maleńkie, jego kolor staje się niewidoczny na włosach, nadaje lekko matowego wyglądu, podkreśla teksturę i efekt push up. Nie obciąża i nie obkleja włosów. Stworzona przy jego udziale fryzura, utrzymuje się na włosach przez długi czas. Puder chroni włosy przed nadmierną wilgocią z zewnątrz. Można go stosować zarówno od nasady jak i na długości. Perfekcyjny dla osób dbających o dobrą jakość i perfekcyjny skład produktu. Posiada stuprocentową naturalną formułę, opierającą się na połączeniu pudru z kokosa, który stanowi 50% oraz pudru z bambusa, stanowiącego pozostałe 50%. Nie posiada zapachu, nie zawiera parabenów. Dla idealnej aplikacji oraz odpowiednich porcji kosmetyku, należy stosować go z pędzelkiem Volume Creator Brush, który służy do wielokrotnego uzupełniania i zastosowania.

Produkt w zestawie ze specjalnym pędzlem Volume Creator Brush, który ułatwi aplikację pudru.

Rezultat

  • włosy odbite od nasady,
  • lekkie, nieobciążone pasma,
  • dyskretnie utrwalona fryzura, puder niewidoczny na włosach,
  • długotrwały efekt,
  • niepodrażania skóry głowy, naturalny skład oparty na proszku z bambusa i kokosa,
  • przyjemna i łatwa aplikacja z pomocą Volume Creator Brush,
  • idealny dla włosów cienkich, lichych, słabych oraz rzadkich,
  • przedłuża świeżość włosów,
  • nadaje lekko matowego efekt.

Sposób użycia:

Volume Creator został stworzony do zastosowania ze specjalnie zaprojektowanym pędzlem Volume Creator Brush. Posiada on dozownik w rękojmi, który można do woli uzupełniać. Jest to pędzel wielokrotnego użycia. W środku mieści się membrana, przez któą puder dostaje się na włoski pędzla. Wykonując ruchy nad włosami, puder w małych, rozproszonych ilościach, prószy się i osadza na włosach. Puder należy stosować na włosy suche, zwłaszcza od nasady, ale również na długości i końcach.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem