Davines Your Hair Assistant

Davines Your Hair Assistant Silkening Oil Mist suchy olejek w sprayu 120ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 169,00 PLN
Producent: Davines
Model: 9589
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 8004608257509
Opis produktu
Bad hair day to sformułowanie, które Amerykanki stosują, wtedy gdy aktualny stan i wygląd włosów nie jest dobry. Lśniące, gęste i zadbane włosy są atutem i ozdobą każdej kobiety, a zaniedbane sprawiają, że wyglądamy i czujemy się gorzej.

Silkening Oil Mist to wielozadaniowy suchy olejek przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów. Spray sprawia, że włosy nabierają zdrowego blasku i aksamitnej miękkości. Pasma stają się idealnie wygładzone. Produkt sprawia, że włosy łatwiej się rozczesują. Po aplikacji włosy nie puszą się i nie elektryzują. Spray można stosować na suchych i na osuszonych ręcznikiem włosach. Nie wymaga użycia dłoni do rozprowadzenia kosmetyku na pasmach. Na osuszonych ręcznikiem włosach sprawia, że stają się one podatne na modelowanie, zmniejsza się ich puszenie oraz niesforne kosmki są zdyscyplinowane. Zaś na suchych włosach spray nadaje połysku oraz jedwabistej gładkości. Olejek może być stosowany nie tylko z suszarką i szczotką, ale także z prostownicą i lokówką.
Rezultat:
  • aksamitna miękkość,
  • idealne wygładzenie,
  • łatwiejsze rozczesywanie,
  • zdyscyplinowane niesforne pasma,
  • włosy nie elektryzują się i nie puszą,
  • nie obciąża pasm,
  • zdrowy i naturalny blask.
Sposób użycia:
Aby uzyskać zdrowy blask i miękkie wykończenie fryzury spryskaj suche włosy, rozpoczynając od nasady aż po same końce. Aby zapobiec puszeniu się włosów, zaleca się aplikację olejku na wilgotne włosy, od długości aż po same końce, a następnie przejście do suszenia.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem