0

Davines Naturaltech Renewing

Davines Naturaltech Renewing Serum Superactive, przeciw starzeniu się włosów 100ml

Davines Naturaltech Renewing Serum Superactive, przeciw starzeniu się włosów 100ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 233,70 PLN
Producent: Davines
Model: 7892
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 14,70 PLN (pobranie)
Opis produktu

Włosy i skóra głowy starzeją się tak samo jak skóra twarzy, dekolt czy szyja. Jednak kładzie się duży nacisk na anti-aging skóry twarzy i okolic, natomiast skóra głowy popada w zapomnienie. Z upływem czasu cebulki i mieszki włosów zmniejszają się, spada stopień nawilżenia skóry głowy, osłabia się ukrwienia, a włosy stają się kruche. Davines Naturaltech Renewing Serum Superactive, przeciw starzeniu się włosów zostało stworzone by móc wspomóc skórę głowy i włosy w walce z objawami starzenia. Produkt zapewnia oraz pomaga utrzymać długowieczność wszystkim rodzajom skóry głowy i włosów oraz zachować ich naturalne piękno. O zdrowe mocne włosy powinniśmy zadbać skupiając się na skórze głowy, dlatego stosowanie tego sera, zapewni działanie antyoksydacyjne, dzięki któremu wstrzyma oznaki starzenia, pomoże osiągnąć zbalansowaną, zdrową skórę głowy, a w konsekwencji mocne , błyszczące i elastyczne włosy. Cała seria Renewing zawiera w sobie Kompleks Długowieczności, chroniący przed przyśpieszającymi czynnikami starzenia, a oprócz niego również Alfa Glukan Oligosacharyd, który aktywuje skórę głowy. Według testu samooceny, wykonanego na 50 osobach, stosujących serum wraz z pozostałymi produktami z serii Renewing, zauważalne efekty to:

- Zmiękczenie włosów +37%

- Połysk włosów +29%

- Objętość +29%

Rezultat

Włosy pełne objętości, lśniące, bardziej miękkie. Formuła ochronna przed czynnikami przyspieszającymi starzenie skóry głowy i włosów

Sposób użycia:

Po umyciu włosów oraz odsączeniu ręcznikiem, rozprowadzić serum na skórze głowy, długości oraz końców włosów. Delikatnie masując, przeczesać bez spłukiwania. Przystąpić do suszenia i stylizowania. Poleca się stosować produkty z całej linii Renewing oraz nakładać na zakończenie zabiegu.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem