0

Davines Naturaltech Renewing

Davines Naturaltech Renewing, odżywka z kompleksem długowieczności 250ml

Davines Naturaltech Renewing, odżywka z kompleksem długowieczności 250ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 141,47 PLN
Producent: Davines
Model: 7891
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 14,70 PLN (pobranie)
Opis produktu

Davines Naturaltech Renewing, odżywka z kompleksem długowieczności to świetny produkt utrzymujący skórę głowy i włosy w dobrej kondycji. To odżywka anti-aging, podtrzymuje naturalne piękno włosów i dba oto by utrzymać je jak najdłużej. Jej działanie oparte jest na regeneracji i stymulowaniu skóry głowy i włosów, co przekłada się na jakość włosów, ich strukturę, zdrowy wygląd, blask, jedwabistość, miękkość i objętość. Zawiera Kompleks Długowieczności chroniący przez przyśpieszonym starzeniem się włosów. Odżywka może być stosowana na wiele sposobów, w zależności od pożądanego efektu oraz rodzaju włosów. Można jej używać zarówno przed myciem, jak i po myciu szamponem. Testy samooceny przeprowadzone w ciągu 28 dni na 50 osobach, stosujących całą serie Renewing dowiodły iż zaobserwowano następujące rezultaty:

- Zmiękczenie włosów +37%

- Połysk włosów +29%

- Objętość +29%

Rezultat

Piękne zdrowe i lśniące włosy, pełne objętości, miękkości, wigoru i elastyczności.

Sposób użycia:

Ze względu na rodzaj włosów, aplikacje można podzielić na 3 możliwości zastosowania

: Włosy cienkie: odżywkę można zastosować w formie zabiegu delikatnie pielęgnującego przed umyciem szamponem. W takim przypadku należy nałożyć produkt na skórę głowy i wilgotne włosy i pozostawić na 3-5 minut. następnie spłukać i umyć włosy szamponem.

Włosy normalne: Po umyciu szamponem nałożyć na wilgotną skórę głowy i włosy. Pozostaw na 3-5 minut, przeczesać i spłukać. Suszyć i stylizować według uznania.

Włosy normalne do grubych: Dla osiągnięcia możliwie najlepszego efektu pielęgnacyjnego, nałożyć produkt na 3-5 minut przed zaaplikowaniem szamponu. Następnie spłukać i umyć włosy szamponem. Po spłukaniu ponownie użyć odżywkę, pozostawiając ją na 3-5 minut. Spłukać i przystąpić do suszenia i stylizacji według uznania. Dla najlepszych rezultatów zaleca się stosowanie produktów z całej serii.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem