0

Davines Naturaltech Energizing

Davines Naturaltech Energizing Thickening Tonic, tonik pogrubiający włosy 100ml

Davines Naturaltech Energizing Thickening Tonic, tonik pogrubiający włosy 100ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 137,70 PLN
Producent: Davines
Model: 7898
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 14,70 PLN (pobranie)
Opis produktu

Z problemem wypadania włosy spotkał się niemal każdy, co jakiś czas pojawiają się w naszym życiu okresy, kiedy to włosy przerzedzają się i zaczynają wypadać. Takie okresowe problemy związane są z sezonową zmianą pór roku najczęściej. Warto się wówczas wspomóc produktami, które pomogą okiełznać i wyciszyć ten proces. Davines Naturaltech Energizing Thickening Tonic, tonik pogrubiający włosy to produkt z rodziny Energizing, która poświęcona została do walki z wypadaniem włosów. Tonik, zamknięty w formie ampułek, to produkt przeznaczony do osłabionej skóry głowy i włosów, które dopadł kryzys wypadania. Tonik zawiera Kompleks Wzmacniający w składzie, dzięki czemu wzmacnia, oraz Energizing Thickening Tonic który natychmiastowo zwiększa grubość włókna włosowego o 5% według testu instrumentalnego przeprowadzonego na grupie 20 osób. Ampułki w lekkiej formie toniku, to wygodna i prosta forma aplikacji, nadająca włosom blask i objętość bez obciążania, bez parabenów.

Rezultat

Wzmocniona skóra głowy i włosy. Natychmiastowe pogrubienie włókna włosowego, pomoc w hamowaniu wypadania, oraz blask i objętość.

Sposób użycia:

Po umyciu skóry głowy i włosów szamponem, osączyć włosy ręcznikiem i zaaplikować ampułkę. Delikatnie masując, przeczesać włosy na długości, by rozprowadzić produkt równomiernie. Pozostawić bez spłukiwania. Można stosować po każdym myciu, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem