0

Davines Naturaltech Energizing

Davines Naturaltech Energizing Superactive serum zapobiega utracie włosów 100ml

Davines Naturaltech Energizing Superactive serum zapobiega utracie włosów 100ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 237,00 PLN
Producent: Davines
Model: 7896
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 14,70 PLN (pobranie)
Opis produktu

Utrata włosów to przykre doświadczenie zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Gdy podczas mycia lub czesania wypada nam więcej włosów, często czujemy się zaniepokojeni. Znajdując włosy na ubraniu, podłodze, poduszce, czy mając je na ręce po dotknięciu fryzury, to moment kiedy postanawiamy zrobić coś w kierunku nadmiernego wypadania włosów. Davines Naturaltech Energizing Superactive serum zapobiega utracie włosów to produkt z rodziny Energizing, która poświęcona jest pomocy w przypadku włosów osłabionych, skłonnych do wypadania. To stymulujące serum świetnie sprawdzi się w przypadku, kiedy wypadanie spowodowane jest problemami hormonalnymi i brakiem ich równowagi. Produkt, oparty na formule przeciwdziałającej wypadaniu, spowodowanej czynnikami androgenowymi sprawia iż zmniejsza się ilość traconych włosów, co wpływa na poprawę gęstości, i jednocześnie zmniejsza nadmierną produkcję sebum. Serum Superactive posiada w swoim składzie Kompleks Wzmacniający, który ma za zadanie wzmocnienie skóry głowy oraz włosów. Dbając o najwyższą jakość produktu, serum nie zawiera parabenów. Podczas wykonania testu instrumentalnego na grupie 20 osób, przez 56 po stosowaniu preparatu, wykazano wzrost gęstości włosów o ponad 5% oraz poskromienie nadmiaru sebum.

Rezultat

Wzmocniona skóra głowy oraz włosy. Ujarzmienie wypadania, wzrost zagęszczenia oraz poskromienie problemów z nadmiarem sebum.

Sposób użycia:

Po umyciu skóry głowy i włosów szamponem, nałożyć produkt na umytą, odsączoną ręcznikiem skórę. Wykonać masaż, wmasowując serum do całkowitego wchłonięcia. Pozostawić bez spłukiwania. Jest kilka form zastosowania: Kuracja intensywna opiera się na stosowaniu co drugi dzień przez miesiąc. Kuracja podtrzymująca, w której zaleca się stosowanie dwa razy w tygodniu przez dwa miesiące. Po każdej kuracji, w razie konieczności można włączyć ponownie aplikację produktu, po zastosowaniu krótkiej przerwy.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem