0

Essential Haircare OI

Davines Essential Haircare Oil All In One Milk, wielofunkcyjne mleczko 135ml

Davines Essential Haircare Oil All In One Milk, wielofunkcyjne mleczko 135ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 169,00 PLN
Producent: Davines
Model: 7756
Status: niedostępny
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 8004608235576
Opis produktu

Mleczko do włosów Davines Essential Haircare Oil All In One Milk, ze imponującej serii na bazie oleju roucou. Produkt swą świetną jakość zawdzięcza składnikom odżywczym takim jak: olej roucou, prowitamina B5, która głęboko nawilża, amino complex zmiękczający, wzmacniający i chroniący przed wysoką temperaturą. Mleczko idealnie sprawdzi się w podróży, ponieważ jest to produkt wielofunkcyjny. Lekki jak spray, nie obciążający i bez spłukiwania, a zarazem bogaty w składniki odżywcze jak krem. Dozowanie ułatwi wygodna pompka, która lekko napowietrza konsystencję, by była ona lekka jak puch i nie osiadała w zbyt dużej ilości na włosach. Po zastosowaniu mleczka możemy się spodziewać: większego połysku, miękkości i jedwabistości. Przyjemnego, lekkiego rozczesywania i przeczesywania włosów zarówno suchych jak i mokrych. Zdyscyplinowania, objętości bez ciężkości, nawilżenia, szybszego suszenia, zabezpieczenia przed wysoką temperaturą oraz przedłużenia efektu wystylizowania.

Rezultat

Nawilżenie, zdyscyplinowanie, połysk, miękkość i objętość, bez obciążania włosów produktem. Ochrona przed wysoką temperaturą

Sposób użycia:

Na umyte i osuszone włosy ręcznikiem. Za pomocą pompki psiknij 10-15 razy na włosy i wystylizuj. W zależności od rodzaju włosów użyj mniej lub więcej mleczka. Produktu nie spłukuje się.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem