Essential Haircare OI

Davines Essential Haircare Oil All In One Milk, mleczko do włosów 50ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 91,00 PLN
Producent: Davines
Model: 7757
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 8004608247722
Opis produktu

Mleczko do włosów Davines Essential Haircare Oil All In One Milk, ze imponującej serii na bazie oleju roucou. Produkt swą świetną jakość zawdzięcza składnikom odżywczym takim jak: olej roucou, prowitamina B5, która głęboko nawilża, amino complex zmiękczający, wzmacniający i chroniący przed wysoką temperaturą. Mleczko idealnie sprawdzi się w podróży, ponieważ jest to produkt wielofunkcyjny. Lekki jak spray, nie obciążający i bez spłukiwania, a zarazem bogaty w składniki odżywcze jak krem. Dozowanie ułatwi wygodna pompka, która lekko napowietrza konsystencję, by była ona lekka jak puch i nie osiadała w zbyt dużej ilości na włosach. Po zastosowaniu mleczka możemy się spodziewać: większego połysku, miękkości i jedwabistości. Przyjemnego, lekkiego rozczesywania i przeczesywania włosów zarówno suchych jak i mokrych. Zdyscyplinowania, objętości bez ciężkości, nawilżenia, szybszego suszenia, zabezpieczenia przed wysoką temperaturą oraz przedłużenia efektu wystylizowania.

Rezultat

Nawilżenie, zdyscyplinowanie, połysk, miękkość i objętość, bez obciążania włosów produktem. Ochrona przed wysoką temperaturą

Sposób użycia:

Na umyte i osuszone włosy ręcznikiem. Za pomocą pompki psiknij 10-15 razy na włosy i wystylizuj. W zależności od rodzaju włosów użyj mniej lub więcej mleczka. Produktu nie spłukuje się.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem