0

Davines

  • Liczba produktów w kategorii: 12
    Profesjonalne kosmetyki do dogłębnego odnowienia i utrzymania koloru włosów, odżywienia ich i intensywnej regeneracji.

Davines

Włoska, rodzinna marka Davines powstała na osi Davines Group – formy założonej przez rodzinę Bollati w 1983 roku. Firma od początku zajmowała się produkcją najwyższej jakości kosmetyków pielęgnacyjnych do ciała i włosów wielu renomowanych firm. Po 10 latach działania przyszedł jednak czas na rozwój. Rodzina podjęła odważną decyzję i założyła rodzimą markę Davines, rozpoczynając tym samym samodzielną produkcję kosmetyków. Co odróżnia tę markę od innych dostępnych na rynku?


Przez pierwsze lata działalności rodzina Bollati zdobyła doświadczenie i wiedzę, które zaprocentowało otworzeniem własnego laboratorium badawczego. To w nim od 1993 roku produkowane są najwyższej jakości kosmetyki pielęgnacyjne, które każdorazowo powstają na bazie delikatnych i naturalnych składników w trosce o środowisko naturalne. Produkty tej marki wpisują się więc w nowoczesne trendy i są przede wszystkim doceniane przez osoby, dla których troska o ekologię i naturalną pielęgnację jest po prostu ważna.


W działaniach firmy widoczny jest starożytny kodeks etyczny, w który mocno wpisują się takie wartości jak „dobro” i „piękno”. Eksperci od Davines wiedzą, że te dwie z pozoru odrębne kwestie mogą się wspaniale uzupełniać. Troska o piękno naszego ciała może iść w parze z pielęgnacją środowiska naturalnego. Po co sięgać po wypełnione chemią i sztucznymi składnikami produkty, kiedy można troszczyć się o piękną skórę i włosy z naturalną mocą zaklętą w kosmetykach Davines?  


Wyjątkową serią, która przyciągnie uwagę pań stale farbujących włosy jest Davines Alchemic – seria dedykowana włosom farbowanym, która nie tylko silnie pielęgnuje, regeneruje i wzmacnia osłabione zabiegiem włosy, ale też chroni pigmenty koloru przed wypłukiwaniem i wzmacnia naturalny blask włosa. W serii znajdziemy zarówno szampony jak i odżywki do włosów rozjaśnionych, blond, rudych, brązowych i czarnych. Produkty bogate są w witaminy i składniki odżywcze, silnie nawilżają, wygładzają i zmiękczają osłabione pasma, ułatwiając codzienną stylizację. Zawarte zaś w formule intensywne pigmenty koloru przenikają w trakcie pielęgnacji do wnętrza włosa i potęgują ich kolor, chroniąc go przed wypłukiwaniem i blaknięciem. Produktów z tej serii warto jest używać pomiędzy kolejnymi zabiegami farbowania w celu wzmocnienia koloru i regeneracji pasm.
 


[%carousel%]
Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem