Codzienna pielęgnacja dojrzałych, męskich włosów – co warto o niej wiedzieć?

Czasy, gdy mężczyźni używali jednego uniwersalnego kosmetyku do wszystkiego, na szczęście powoli odchodzą w zapomnienie. Panowie coraz bardziej świadomie podchodzą do tematu pielęgnacji, sięgając po produkty stworzone specjalnie z myślą o męskiej skórze.

Jeden uniwersalny kosmetyk? Już nie!

Szczególnie delikatne, dojrzałe włosy zasługują na skrojoną na miarę pielęgnację, która z jednej strony ochroni je przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, a z drugiej dostarczy niezbędnych w procesie regeneracji witamin. Taka właśnie jest seria produktów WELLA SP MAN

Szampon do włosów siwych?

Włosy siwe lub szpakowate, doskonale zabezpieczy i odżywi łagodny szampon WELLA SP MEN SILVER do szpakowatych włosów. Produkt delikatnie myje i oczyszcza włosy oraz skórę głowy, usuwając nadmiar łoju, potu, kurzu. Dzięki formule wzbogaconej witaminami, doskonale odżywia pasma, zmiękczając włosy i przywracając im elastyczność. Szampon nadaje włosom szpakowatym elegancki srebrzysty poblask, dzięki czemu pasma zyskują wyjątkowy charakter. Aktywne pigmenty neutralizują żółtawy odcień i wydobywają naturalną głębię koloru.

Wella Sp Men Silver szampon do włosów szpakowatych


Naturalny kolor bez farbowania? To możliwe!

Mężczyznom, którzy na dłużej chcą cieszyć się swoim naturalnym kolorem włosów, bez konieczności farbowania, z pewnością spodoba się propozycja, jaką jest WELLA SP MEN GRADUAL TONE BROWN, pigment brązowy do włosów. Ta innowacyjna pianka koloryzująca pomaga stopniowo odzyskać naturalny kolor pasm. Może być z powodzeniem używana do wszystkich rodzajów włosów, których stopień siwizny nie jest większy niż 70%. Z każdym użyciem pianki włosy stają się bardziej odżywione i nasycone kolorem.

Produkt wzbogacony jest witaminą C, która doskonale pielęgnuje włosy, nadając im miękkość, blask i zdrowy wygląd. Z tą pianką szybko odzyskamy młody i elegancki wygląd. Łatwa aplikacja i poręczne opakowanie sprawiają, że produktu możemy używać niemal w każdym miejscu – również na wyjeździe.

Wella SP Men Gradual Tone Brown, prązowy pigment do włosów


Jak zatrzymać wypadanie włosów?

Wielu mężczyzn z wiekiem zmaga się z przykrym problemem wypadania włosów. WELLA SP MAXXIMUM TONIC, tonik wzmacniający - to rewolucyjny tonik, który zatrzyma proces wypadania włosów, doskonale odżywi osłabione pasma i skórę głowy, przywracając im zdrowy i piękny wygląd.

Formuła oparta na opatentowanej technologii Maximumcomplex z wysoką zawartością biotyny, pobudza krążenie krwi i wzmacnia cebulki włosów, zapobiegając ich wypadaniu. Z każdym użyciem pasma stają się silniejsze i bardziej odporne na uszkodzenia. Skład wzbogacony witaminami i składnikami mineralnymi doskonale odżywia włosy, przedłużając ich naturalny cykl życia.

Wella SP Men Maxximum Tonic tonik wzmacniający do włosów dla mężczyzn

Z produktami WELLA SP MAN, codzienna męska pielęgnacja wkracza w zupełnie nowy wymiar. Włosy stają się odżywione, piękne i pełne energii.

Te produkty to profesjonalna odpowiedź na zapotrzebowanie wrażliwych, męskich pasm, które ze względu na swoją budowę wymagają innej pielęgnacji niż włosy kobiece. Dostarczając im niezbędnych składników, szybko zaobserwujemy efekty w postaci widocznej poprawy ich kondycji.


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem