0

CocoChoco

CocoChoco Clarifying szampon do zabiegu brazylijskiego prostowania włosów 400ml

CocoChoco Clarifying szampon do zabiegu brazylijskiego prostowania włosów 400ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 90,00 PLN
Producent: Cocochoco
Model: 8054
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 0
Opis produktu

Keratynowe prostowanie jest jednym z ulubionych i najpopularniejszych zabiegów jakim poddawane są włosy . Wszystko za sprawą zdumiewających metamorfoz jakie można zaobserwować u klientek, poddających się takiemu prostowaniu. Zabieg ten składa się z kilku faz, jedną z nich jest gruntowne oczyszczenie włókien włosów z nadbudowanych składników mineralnych, które osadzają się na nich w skutek spłukiwania wodą z kranu, zabrudzeń, obciążeń wynikających z długotrwałego stosowania masek, odżywek, balsamów, sprayów i środków stylizacyjnych.

Taki silnie oczyszczający szampon przygotowuje łodygę włosa do dalszych etapów, posiada podwyższone pH, które powoduje rozchylenie łuski. CocoChoco Clarifying szampon oczyszczający włosy przed zabiegiem prostowania to doskonale oczyszczająca, a zarazem delikatna formuła środka myjącego. Oparta na nowoczesnej technologii, pomimo silnej ingerencji, zapewnia maksymalna ochronę. Dzięki zastosowaniu szamponu, włosy są perfekcyjnie przygotowane do dalszego etapu keratynowego prostowania.

Rezultat

Silnie oczyszczone włosy z nagromadzonych składników mineralnych oraz nadbudowanych środków pielęgnacyjnych i stylizacyjnych.

Sposób użycia:

Nanieść na zwilżone wodą włosy, dokładnie wmasować, obficie spłukać wodą.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem