CLUBMAN

Clubman Shave Soap nawilżające mydło do golenia 59g

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 30,90 PLN
Producent: CLUBMAN
Model: 10353
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 70066280050
Opis produktu
Dobre mydło do golenia zapewnia gwarancję najlepszej jakości piany. Jakość wytworzonej pian wpływa na efekt golenia. Mydło do golenia zapewnia stałą, trwałą i obfitą pianę, która idealnie zmiękcza zarost, dzięki czemu golenie staje się dokładniejsze, szybsze i delikatniejsze dla skóry. Posiada bogatą formułę składników natłuszczających i nawilżających, które nie wysuszają skóry. Dodatkowo w składzie dobrego produktu powinny znaleźć się substancje łagodzące podrażnienia, kojące oraz chłodzące skórę.
Mydło Clubman Shave Soap wytwarza gęstą pianę, która ułatwia poślizg maszynki czy brzytwy, przy jednoczesnym zachowaniu ochronnych i nawilżających właściwości. Kosmetyk idealnie zmiękcza zarost i usztywnia włoski na brodzie, przez co golenie staje się prostsze, bardziej precyzyjne i przyjemne. Ostrze maszynki lub brzytwy nabiera idealnego poślizgu, dzięki temu eliminuje podrażnienia i zacięcie. Mydło można stosować bezpośrednio na skórę lub nakładać na skórę przy pomocy gęstego pędzla.
Wytworzona piana zapewnia prawidłowy poziom nawilżenia skóry twarzy. Produkt w swoim składzie posiada nowoczesne składniki, które nie zasychają na twarzy. Naniesiona na twarz piana długo utrzymuje prawidłową wilgotność. Posiada tradycyjny kremowo- mydlany zapach.
Rezultat:
  • prawidłowe nawilżenie skóry twarzy,
  • idealnie zmiękczony zarost,
  • proste, precyzyjne i przyjemne golenie,
  • zmniejszone ryzyko wystąpienia podrażnień czy zacięć,
  • prawidłowa pielęgnacja zarostu.
Sposób użycia:
Zwilżyć twarz za pomocą ciepłej wody. Wypracować pianę z mydła za pomocą dłoni lub grubego pędzla. Niewielką ilość piany nanieść na zarost. Dobrze wmasuj produkt, tak aby piana uniosła włoski zarostu. Golić z włosiem.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem