CLUBMAN

Clubman Moustache Wax wosk do stylizacji wąsów z naturalnymi ekstraktami 14g

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 30,90 PLN
Stara cena: 39,00 PLN
Producent: CLUBMAN
Model: 10350
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 70066017069
Opis produktu
Broda i wąsy są coraz częściej postrzegane jako atrybut męskości we współczesnym świecie. Zarost nie jest już wyrazem lenistwa, a świadomym i przemyślanym elementem męskiej stylizacji. Panowie coraz częściej sięgają po różne produktu do pielęgnacji oraz dbają o wygląd swojej twarzy. Głównym zadaniem wosków jest prawidłowa pielęgnacja, poprawa wyglądu zarostu oraz nadanie mu pożądanego kształtu i zapachu.

Wosk Clubman Moustache Wax przeznaczony jest do stylizacji męskich wąsów poprzez idealne podkreślenie naturalnego skrętu oraz linii cięcia. Kosmetyk nie tylko stylizuje wąsy, ale również dba o ich prawidłową pielęgnację i także nadaje im zdrowego połysku i wyglądu. Produkt utrwala nadaną formę zarostu oraz wzmacnia jego kolor. Główną jego zaletą jest ochrona przed szkodliwym działaniem wilgoci oraz zapobieganiu puszeniu się wąsów, by utrzymać je w wymodelowanym kształcie przez cały dzień.

Kremowa konsystencja pozwala na łatwą aplikację i plastyczność włosków po aplikacji. Wosk można używać również i do brwi czy baków, a dzięki dołączonemu grzebykowi aplikacja staje się łatwa i przyjemna. Produkt można łatwo usunąć i zmyć, ponieważ jest łatwo rozpuszczalny w wodzie. Jego podstawowym składnikiem jest wosk pszczeli.
Wosk dedykowany jest jasnobrązowemu zarostowi.
Rezultat:
  • idealnie wymodelowanie wąsy,
  • miękki i lekko połyskujący zarost,
  • dowolna stylizacja wąsów,
  • łatwa i przyjemna stylizacja,
  • profesjonalnie podkreślony skręt wąsów oraz linia cięcia,
  • wzmocnienie koloru włosów,
  • ochrona przed szkodliwym działaniem wilgoci.
Sposób użycia:
Nanieś niewielką ilość wosku na dłonie. Rozetrzyj produkt w dłoniach. Następnie aplikuj równomiernie produkt na suche lub wilgotne wąsy, na całej ich długości. Za pomocą grzebyka stylizuj wedle uznania.
Aby zapewnić swoim wąsom prawidłową pielęgnację i stylizację stosuj wosk razem z pozostałymi produktami Clubman Beard.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem