CHI Olive Organics

CHI Olive Organics Hair and Body Oil oliwka do włosów 15ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 9,00 PLN
Producent: CHI
Model: 11525
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 633911798621
Opis produktu
Chi Olive Organics to wyjątkowa seria produktów silnie nawilżających do włosów i ciała. Oliwki są głównym źródłem oksydantów, które odpowiadają za wzmocnienie włosów oraz ich ochronę przed uszkodzeniami. Wyjątkowo dobrana mieszanka składników odżywczych niweluje problem rozdwajających się końcówek. Produkty linii Olive Organics sprawiają, że pasma stają się pełne zdrowego blasku.

Chi Olive Organics Hair and Body Oil silnie nawilżająca oliwka do ciała i włosów. Olej ekstrahowany z tłoczonych na zimno oliwek, który jest głównym składnikiem nawilżającym głęboko wnikającym w strukturę włosa. Produkt posiada właściwości silnie nawilżające włosy i skórę. Kosmetyk doskonale wchłania się do najgłębszych warstw włosa. Składniki odżywcze zawarte w oliwce pomagają utrzymać pasma w dobrej kondycji, zaś antyoksydanty wzmacniają strukturę włosa oraz chronią je przed uszkodzeniami. Unikalna mieszanka elementów botanicznych takich jak kwiat nagietka, rumianek, korzeń żywokostu, ogórek, zielona herbata czy marakuja zapobiegają rozdwajaniu się końcówek włosa. Pasma stają się delikatnie miękkie oraz zdrowo lśniące. Skóra po aplikacji olejku staje się odpowiednio nawilżona, sprężysta oraz delikatnie lśniąca.
Zalety stosowania olejku CHI Olive Organics Hair and Body Oil:
  • silne nawilżenie,
  • dogłębne odżywienie,
  • dobra kondycja włosów i skóry,
  • ochrona przed uszkodzeniami,
  • niweluje problem rozdwajających się pasm,
  • miękkie i lśniące włosy,
  • sprężysta, nawilżona skóra.
Sposób użycia:
Przed użyciem wstrząśnij opakowaniem. Nałóż niewielką ilość oliwki na dłonie. Aplikuj produkt na suche lub wilgotne pasma od połowy ich długości aż po same końce. Można nałożyć oliwkę na skórę, rozprowadzając odpowiednią jej ilość na suche miejsca.

Aby zapewnić swoim włosom i skórze prawidłowy poziom nawilżenia zastosuj pozostałe produkty z serii CHI Olive Organics.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem