Biolage Oil Renew

Biolage Oil Renew Leave In olejek w kremie wygładzajacy do włosów suchych 200ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 36,70 PLN
Producent: MATRIX BIOLAGE
Model: 9973
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 884486384249
Opis produktu
Często można spotkać się ze stwierdzeniem osób, które zapuszczają włosy, iż widać po odroście proces rośnięcia pasm, niestety bez rezultatów w długości. Skupienie na pobudzeniu skalpu i mieszków włosowych jest tak duże, że zapomina się o długości i końcach. Co może być przyczyną takiego braku przyrostu na długości?
Prawdopodobnie brak odpowiedniej troski i pielęgnacji końcówek, które ulegają kruszeniu, łamaniu i rozdwajanie. Włosy starzeją się, te najstarsze, traktowane zabiegami chemicznymi, słońcem, wiatrem, pocieraniem o ubrania, niszczą się, co jest naturalną postacią rzeczy. Dla skutecznego zapuszczania włosów, czy też dbania o piękny wygląd ich na całej długości, należy otoczyć szczególną troską końcówki.
Biolage Oil Renew Leave In to kremowy olejek, dedykowanym włosom suchym. Olejek nie wymaga spłukiwania, tworzy on ochronę włosów na długości o końcach przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych i atmosferycznych. Jego formuła została oparta na technologii cząstek mikro-oleju, które tworzą warstwę ochronną na łodydze włosa, domykając jego łuskę i obniżając porowatość. Olejek pozwala utrzymać odpowiedni poziom wilgotności wewnątrz włosa. Dzięki czemu, wzrasta poziom nawilżenia i odżywienia we włosie. Włosy odżywają, zachwycają blaskiem i lśniącym połyskiem oraz jedwabistą miękkością. Ważną cechą jest fakt, że iż olejek niweluje puszenie włosów.
Rezultat:
  • włosy chronione przed szkodliwością czynników zewnętrznych,
  • zwiększony poziom nawilżenia,
  • ułatwienie rozczesywania,
  • gładkość oraz jedwabista miękkość,
  • zwiększony blask,
  • niwelowanie puszenia.
Sposób użycia:
Olejek stosować po zastosowaniu odżywki. Dla najlepszych efektów stosować wraz z szamponem i odżywką z tej samej serii.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem