Biolage Full Density

Biolage Full Density ampułka odbudowująca włosy zniszczone 6ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 6,47 PLN
Producent: MATRIX BIOLAGE
Model: 9968
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 3474630716681
Opis produktu
Włosy cienkie, zniszczone, podatne na wypadanie to szczególnie ciężki problem. Bez prawidłowej pielęgnacji i troski, ciężko taki włos wzmocnić i odbudować. Włosy w złej kondycji są z wielu powodów takich jak: stres, nieodpowiednio zbilansowana dieta, zbyt agresywne i zbyt częste zabiegi chemiczne. Na ogół problemy te nie są jednostkowe, a przenikają się, dając całą plejadę objawów. Często włos zniszczony, będzie również miał tendencję do kruszenia się i rozdwajania, jednocześnie cierpiąc na brak odpowiedniego nawilżenia. Liche, słabe włosy, mogą charakteryzować się również wyjątkowym wrażeniem cienkich włosów.
W takich sytuacjach warto sięgnąć po dodatkowy produkt, wykraczający poza standardową rutynę. Biolage Full Density to ampułka odbudowująca włosy zniszczone, cienkie, słabe oraz przerzedzone. Efektywnie radzi sobie z pobudzeniem skalpu, wzmocnieniem włosów, co prowadzi do przeciwdziałania ich utracie. Ampułka posiada w składzie Stemoxydine, wpływający na pogrubienie i zagęszczenie włosów wraz z ich wzmocnieniem. Po przeprowadzeniu pełnej kuracji można spodziewać się rewelacyjnych efektów, nawet 1000 nowych włosów więcej.
Rezultat:
  • stymulowanie skóry głowy,
  • wzmocnienie włosów,
  • porost nowych włosów,
  • niwelowanie przerzedzania,
  • stymulowanie do pogrubienia i zagęszczania włosów,
  • regeneracja,
  • odzyskanie silnych i zdrowo wyglądających pasm.
Sposób użycia:
Aplikować na suchą skórę przed myciem, lub na wilgotną tuż po myciu. Zaleca się stosować ampułkę regularnie przez 3 miesiące. Dla podtrzymania efektu warto wdrażać kurację do codziennej pielęgnacji 2x w roku. Dla zoptymalizowania efektów zaleca się stosować całą serię Biolage Full Density.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem