Matrix Biolage Fiberstrong Ampułka 10ml
Ampułka regenerująca włosy suche i zniszczone.

BIOLAGE FIBERSTRONG ampułka nawilżająca do włosów suchych 10ml

Profesjonalna kuracja włosów zniszczonych i łamliwych. Dzięki połączeniu ekstraktu z bambusa z innowacyjną technologią Intra-Cylane włosy są nawilżone, miękkie i gładkie.
5,69 zł
Chwilowo brak


  • Producent: Matrix Biolage
  • Matrix Biolage
  • Indeks: 2378
  • Zapytaj o produkt mail_outline


Ampułki Matrix Biolage Fiberstrong Advance to profesjonalna kuracja włosów zniszczonych i łamliwych. Dzięki połączeniu ekstraktu z bambusa z innowacyjną technologią Intra-Cylane włosy są nawilżone, miękkie i gładkie. Formuła wnika do wnętrza włosa i na poziomie komórkowym odbudowuje jego strukturę oraz uszczelnia łuskę włosa, dzięki czemu stają się one gładkie, lśniące i odporne na różnego typu uszkodzenia. Włosy stają się miękkie i wygładzone oraz bardziej podatne na modelowanie.

Czasem zdarza się, że włosy nagle stają się przesuszone – może być to efektem farbowania, codziennej gorącej stylizacji czy złych warunków pogodowych: letnich upałów i zimowych mrozów. Ampułki zostały stworzone właśnie z myślą o takich nagłych sytuacjach – skoncentrowana moc szybko przywróci włosy do dobrej formy, a zadbane pasma będą bardziej odporne na zniszczenie.


Rezultat:

Włosy są odżywione i nawilżone, ładniej się układają, są aksamitnie miękkie w dotyku. Wygładzone od wewnątrz łuski są odporne na uszkodzenia.


Sposób użycia:

Na umyte i osuszone ręcznikiem włosy pasmo po paśmie rozprowadzać zawartość ampułki, zaczynając od końcówek włosów i posuwając się aż do nasady. Następnie delikatnie wmasować we włosy, tak żeby cała ich powierzchnia została pokryta produktem. Spłukać po 5 – 10 minutach. Dla uzyskania najlepszego efektu używać z innymi produktami z linii Matrix Biolage Fiberstrong Advance.

Ocena:
2017-11-17

ampułkę używam wraz z pielęgnicą, jestem bardzo zadowolona z efektów, włosy są lepiej nawilżone, , błyszczą i miękkie w dodyku.


    Napisz swoją opinię

    BIOLAGE FIBERSTRONG ampułka nawilżająca do włosów suchych 10ml