Babyliss

Babyliss Prostowanie włosów nigdy nie było tak łatwe. Unikalna technologia wygładza włosy. Włosy są gładkie, błyszczące, nie puszą się i nie skręcają pod wpływem wilgoci

Kategoria w przebudowie

Przepraszamy, kategoria w przebudowie.

Babyliss

Babyliss – ikoną tej wyjątkowej marki i ogromną inspiracją do jej powstania, była znana i podziwiana na całym świecie francuska aktorka Brigitte Bardot. To ona nazywana w latach 60-tych przekornie, słodką „Baby”, dała początek tej wyjątkowej firmie produkującej najdoskonalsze akcesoria do włosów. Mieszcząca się w Paryżu marka zasłynęła dzięki innowacyjnemu wynalazkowi, którym była pierwsza elektryczna lokówka. Na jej punkcie bardzo szybko oszalały kobiety w całym Paryżu, pragnąc również na sobie wypróbować działanie tego fantastycznego wynalazku. Pomysłodawca lokówki elektrycznej i jednocześnie doskonały fryzjer i stylista: M. Lelièvre, wraz ze swoim przyjacielem N. Feldblumem, szybko postanowili rozsławić lokówkę i zaczęli proponować jej użycie w trakcie pokazów mody. Już niebawem doskonałe loki zaczęły pojawiać się na włosach modelek prezentujących najnowsze kolekcje Diora i Chanel. W zaledwie kilka lat marka Babyliss zasłynęła jako producent akcesoriów do stylizacji włosów, dzięki którym kobiety mogą w prosty i bezpieczny sposób wykonać wspaniałe fryzury samodzielnie, w domowym zaciszu.

 

Przełomem dla marki były lata 90-te i poszerzenie oferty o produkty dedykowane męskiej stylizacji. Doskonałe strzyżarki i trymery szybko zyskały uznanie mężczyzn, którzy zapragnęli mieć je w swojej łazience, by jeszcze lepiej zadbać o swój codzienny wygląd.

 

Rewolucyjnym produktem marki Babyliss, który zdobywa uznanie kobiet na całym świecie jest obecnie automatyczna kręcarka do włosów, która pozwala w prosty i co najważniejsze szybki sposób idealnie podkręcić, nawet długie pasma. Urządzenie, wyposażone w komorę ceramiczną przyspiesza stylizację włosów. Kręcarka posiada trzystopniowe ustawienie czasu stylizacji z sygnałem dźwiękowym, dzięki czemu możemy uzyskać różne efekty stylizacji – od delikatnych fal, po sprężyste i miękkie loki. Urządzenie samo przechodzi w tryb uśpienia po 20 minutach i wyłącza się po 60 minutach, więc korzystanie z niego jest niezwykle bezpieczne.

 

Na wyróżnienie zasługują także doskonałe prostownice wykonane w Technologii Silken Touch. Ich płytki są aż o 40% twardsze i bardziej wytrzymałe od tradycyjnych prostownic, dzięki czemu urządzenia są bardziej odporne na uszkodzenia, pękanie czy zużycie. Siła prostowania włosów jest także aż o 25% większa. Idealnie gładka powierzchnia płytki eliminuje tarcie i pozostawia włosy doskonale wygładzone i rewelacyjnie miękkie na długi czas.

 

Nowoczesne suszarki o fantastycznym designie, wygodnym uchwycie i wielostopniowej regulacji – rewelacyjnie sprawdzą się nie tylko w profesjonalnym salonie fryzjerskim, ale także w domowym użytku. Mogą być stosowane z dyfuzorem, który nada pasmom puszystość i lekkość oraz ułatwi układanie loków już podczas suszenia. Zastosowanie zimnego nawiewu pod koniec suszenia, pozwoli domknąć łuski włosów, zwiększając w ten sposób ich odporność na uszkodzenia.

 

Maszynki do strzyżenia włosów, z precyzyjnym i idealnie ostrym nożem, rewelacyjnie poradzą sobie nie tylko z krótkimi pasmami. Bez trudu zetną nawet długie i bardzo gęste włosy, nadając fryzurze nowoczesnego charakteru. Bardzo wytrzymały silnik, długi kabel i wielostopniowa regulacja ostrza – to elementy, za które strzyżarki Babyliss pokochali styliści na całym świecie.


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem