0

Artego farby

Artego X-LIGHT WHITE rozjaśniacz z mikropigmentami neutralizującymi żółty odcień 500g

Artego X-LIGHT WHITE rozjaśniacz z mikropigmentami neutralizującymi żółty odcień 500g

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 83,90 PLN
Producent: Artego
Model: 5787
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN:
Opis produktu

Nowoczesny, bezpyłowy puder rozjaśniający Artego X-Light White to produkt przeznaczony do profesjonalnego użytku. Jego formuła odpowiednia jest do włosów naturalnych i farbowanych. O pielęgnację i ochronę pasm podczas zabiegu dba dodatek olejków roślinnych i panthenolu, które wzmacniają i nawilżają włosy. Dodatkowo rozjaśniacz zawiera niebieskie mikropigmenty, niwelujące żółty odcień, jaki często pojawia się podczas takiego zabiegu. Przyjemny zapach i łatwość precyzyjnej aplikacji sprawiają, że zarówno dla stylisty, jak i dla klientki, zabieg jest przyjemny i niekłopotliwy. Umożliwia rozjaśnienie do siedmiu tonów.

Rezultat

Gęsta konsystencja tworzona przez puder rozjaśniający zmieszany z utleniaczem pozwala na bardzo precyzyjną aplikację. Mieszanka nie spływa z włosów, może być wykorzystywana w różnych technikach rozjaśniania. Innowacyjne niebieskie mikropigmenty schładzają uzyskany kolor i zapobiegają żółtym odcieniom.

Główne zdjecie produktu przedstawia opakowanie zbiorcze, rozjaśniacz sprzedawany jest w pojedyńczych saszetkach (każda po 500g).

Sposób użycia:

Wymieszaj z utleniaczem Artego w proporcjach 1:2. Postępuj według instrukcji stosowania, dobierając czas działania i moc utleniacza do pożądanego efektu i do rodzaju włosów.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem