Artego Styling Tools

Artego Styling Tools Qualify, pianka supermodelująca zwiększająca objętość włosów 300ml

ocena ocena ocena ocena ocena 10.0/10 (opinii: 1 )
Cena: 37,97 PLN
Producent: Artego
Model: 5817
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 8032605276186
Opis produktu

Pianka do stylizacji to wszechstronny kosmetyk, odpowiedni do każdej długości fryzury, pozwalający unieść włosy u nasady i ułożyć je na różne sposoby. Pianka modelująca Artego Qualify zapewnia mocne utrwalenie włosów oraz sprężystość i miękkość fryzury. Zwiększa objętość i nadaje blask, pozwalając tworzyć oszałamiające stylizacje. Lekka, nowoczesna formuła nie skleja włosów, dzięki czemu każde uczesanie zyska naturalny wygląd i przyjemną jedwabistość w dotyku. O tę ostatnią dba również zawarta w kosmetyku nawilżająca gliceryna. Mocne utrwalenie pozwala bawić się stylem i tworzyć fantazyjne fryzury zarówno z krótkich, jak i długich pasm.

Rezultat

Wspaniała objętość, idealna sprężystość i piękny blask. Pianka mocno utrwala, nie sklejając przy tym włosów, pozostawia je przyjemnie miękkie w dotyku i z naturalnie wyglądającym wykończeniem. Sprawia, że fryzura jest pod kontrolą przez cały dzień.

Sposób użycia:

Nanieś porcję pianki na dłoń, nałóż na wilgotne włosy, rozprowadzając ją równomiernie. Wysusz pasma i wymodeluj fryzurę tak jak chcesz.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Dodano: Czwartek, 14 Grudzień 2017 (11:09)
Świetnie utrwala każda fryzurę.POLECAM!!!

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem