0

Artego Styling Tools

Artego Styling Tools HOT SHOT lakier mocno utrwalający Idealny do upięć 500ml

Artego Styling Tools HOT SHOT lakier mocno utrwalający Idealny do upięć 500ml

ocenaocenaocenaocenaocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 28,99 PLN
Stara cena: 38,90 PLN
Producent: Artego
Model: 5814
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 6,97 PLN (przedpłata), 13,97 PLN (pobranie)
Opis produktu

Lakier do włosów Artego Styling Tools Hot Shot sprawdzi się przy nawet najbardziej wymagających fryzurach, utrwalając nadaną im wcześniej objętość i formę. Dzięki mocnemu utrwaleniu polecany jest zwłaszcza do upięć – w których nawet pozorny nieład musi być pod idealnie dopracowany i pod kontrolą. Formuła produktu sprawia, że wystarczy użyć go u nasady, aby utrwalić fryzurę, przy okazji zwiększając jej objętość. Nie pozostawia śladów, całkowicie niewidoczny na włosach nawet kiedy potrzebujesz powtórzyć aplikację. Odpowiedni do każdego typu włosów.

Rezultat

Lakier do zadań specjalnych, który zapewni mocne utrwalenie na długi czas i uniesienie włosów u nasady. Niewidoczny, stanowi znakomite wykończenie fryzur ułożonych z pomocą produktów do modelowania z linii Artego Styling Tools, jak i swobodnych upięć. Bez osadów i widocznego sklejenia włosów.

Sposób użycia:

Spryskaj włosy skupiając się na nasadzie, aby na długo utrwalić fryzurę. Możesz użyć w razie potrzeby dodatkowej warstwy lakieru bez obaw – pozostanie niewidoczny na włosach.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

[%carousel%]
Kontakt ze sklepem