Artego trwała ondulacja

Artego PARAMETR T SOFT REVOLUTION pianka do czasowej ondulacji 300ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 80,97 PLN
Producent: Artego
Model: 5799
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 8032605278913
Opis produktu

Kręcone włosy są niezwykłym atrybutem kobiecości. Nie wymagają długotrwałej stylizacji, by wyglądać niesamowicie i przyciągać wzrok przechodniów. Odpowiednio pielęgnowane odwdzięczą się wyrazistym skrętem i przepięknym połyskiem. Jeśli zatem od zawsze naszym marzeniem była burza loków, możemy w prosty sposób, za pomocą innowacyjnych kosmetyków osiągnąć upragniony skręt pasm.

 Artego PARAMETR T SOFT REVOLUTION pianka – ten innowacyjny produkt to doskonała alternatywa dla trwałej ondulacji, która co prawda wymusza na włosach skręt, ale jednocześnie mocno je osłabia, często niszcząc strukturę włosów i pozostawiając je w kiepskiej kondycji. Pianka pozwala osiągnąć tymczasowy skręt włosów. Efekt utrzymuje się nawet do 30 dni, a ponieważ kosmetyk jest w pełni bezpieczny i nie niszczy włosów, po tym czasie z powodzeniem można powtórzyć kurację. Cysteamina – aktywny składnik pianki, która jest pochodną naturalnej keratyny przyczynia się do lepszego skrętu pasm, jednocześnie pielęgnując strukturę włosa. Produkt jest wyjątkowo delikatny i bezpieczny, nie niszczy i nie obciąża włosów – nie zawiera amoniaku ani sztucznych substancji utrwalających, dzięki czemu może być z powodzeniem stosowany przez osoby o wrażliwej skórze głowy. Dzięki zastosowaniu pianki pasma włosów nabierają pięknego skrętu. Są elastyczne i sprężyste, charakteryzują się zdrowym połyskiem. Produkt przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów, za wyjątkiem:

-włosów bardzo delikatnych i zniszczonych,

-rozjaśnionych w 70%,

-po zabiegu keratynowego prostowania włosów.

Rezultat

Dzięki zastosowaniu pianki, włosy zyskują piękny, naturalny efekt fal lub loków. Włosy nabierają niezwykłego charakteru i bardzo kobiecego wyglądu. Są miękkie i sprężyste, doskonale się układają i są podatne na codzienną stylizację. Bezpieczny skład bez amoniaku i sztucznych utrwalaczy delikatnie pielęgnuje włosy i sprawia, że ich struktura nie zostaje naruszona. Efekt utrzymuje się na włosach nawet do 30 dni, a po tym czasie można bezpiecznie powtórzyć kurację. 

Sposób użycia:

Produkt należy aplikować zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowania.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem