0

Artego farby

Artego NO-AM WHITE rozjaśniacz bez amoniaku do wrażliwej skóry głowy 500g

Artego NO-AM WHITE rozjaśniacz bez amoniaku do wrażliwej skóry głowy 500g

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 83,90 PLN
Producent: Artego
Model: 5789
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 8,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN:
Opis produktu

Rozjaśniacz w pudrze Artego No-Am White to profesjonalny produkt przeznaczony do stosowania w salonach fryzjerskich. Szczególnie polecany do włosów grubych. Bezpyłowa formuła wzbogacona zapachem róży sprawia, że zabieg rozjaśniania jest przyjemny i odprężający. Puder rozjaśniający nie zawiera amoniaku, nie podrażnia więc wrażliwej skóry. Dodatek protein mleka wzmacnia, chroni i nawilża włosy, aby zabieg nie pogarszał ich kondycji. Pozwala rozjaśnić do 7 tonów, aby stworzyć wymarzony efekt kolorystyczny.

Rezultat

Bezpieczne rozjaśnienie przy równoczesnym działaniu pielęgnujących protein. Formuła została dopasowana szczególnie do potrzeb grubych i normalnych włosów. Zapewnia idealnie równomierne efekty, gęsta pasta powstała po zmieszaniu z utleniaczem nie spływa z włosów i nadaje się do różnych metod rozjaśniania całych włosów, końców i pasemek.

Główne zdjecie produktu przedstawia opakowanie zbiorcze, rozjaśniacz sprzedawany jest w pojedyńczych saszetkach (każda po 500g).

Sposób użycia:

Wymieszaj z utleniaczem Artego w proporcjach 1:2. Postępuj według instrukcji stosowania, dobierając czas działania i moc utleniacza do pożądanego efektu i do rodzaju włosów.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem