Artego NO-AM WHITE rozjaśniacz bez amoniaku do wrażliwej skóry głowy 500g
Artego NO-AM WHITE

Artego NO-AM WHITE rozjaśniacz bez amoniaku do wrażliwej skóry głowy 500g

Profesjonalny rozjaśniacz bez amoniaku, idealny dla osób o wrażliwej skórze głowy. Zawiera pielęgnujące proteiny mleka.
69,97 zł
Chwilowo brak


  • Producent: Artego
  • Artego
  • Indeks: 5789
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Rozjaśniacz w pudrze Artego No-Am White to profesjonalny produkt przeznaczony do stosowania w salonach fryzjerskich. Szczególnie polecany do włosów grubych. Bezpyłowa formuła wzbogacona zapachem róży sprawia, że zabieg rozjaśniania jest przyjemny i odprężający. Puder rozjaśniający nie zawiera amoniaku, nie podrażnia więc wrażliwej skóry. Dodatek protein mleka wzmacnia, chroni i nawilża włosy, aby zabieg nie pogarszał ich kondycji. Pozwala rozjaśnić do 7 tonów, aby stworzyć wymarzony efekt kolorystyczny.

Rezultat

Bezpieczne rozjaśnienie przy równoczesnym działaniu pielęgnujących protein. Formuła została dopasowana szczególnie do potrzeb grubych i normalnych włosów. Zapewnia idealnie równomierne efekty, gęsta pasta powstała po zmieszaniu z utleniaczem nie spływa z włosów i nadaje się do różnych metod rozjaśniania całych włosów, końców i pasemek.

Główne zdjecie produktu przedstawia opakowanie zbiorcze, rozjaśniacz sprzedawany jest w pojedyńczych saszetkach (każda po 500g).

Sposób użycia:

Wymieszaj z utleniaczem Artego w proporcjach 1:2. Postępuj według instrukcji stosowania, dobierając czas działania i moc utleniacza do pożądanego efektu i do rodzaju włosów.


Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Artego NO-AM WHITE rozjaśniacz bez amoniaku do wrażliwej skóry głowy 500g