0

Artego New Hair System

Artego NHS Pre-Shampoo, szampon przed zabiegiem keratynowego prostowania włosów 1000ml

Artego NHS Pre-Shampoo, szampon przed zabiegiem keratynowego prostowania włosów 1000ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 99,00 PLN
Producent: Artego
Model: 5902
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 8032605278784
Opis produktu

Delikatne oczyszczenie włosów i skóry głowy pomaga usunąć pył, kurz i sebum, pozostawiając uczucie odświeżenia i lekkości. Proces ten jest niezwykle istotny nie tylko w codziennej pielęgnacji, ale także przed wszelkiego rodzaju zabiegami fryzjerskimi. Użycie odpowiednich preparatów do oczyszczenia pozwala lepiej przygotować grunt pod wykonywany zabieg, tak, by osiągnąć precyzyjny efekt stylizacji.  

Artego NHS PRE-SHAMPOO przed zabiegiem - ten profesjonalny szampon służy do profesjonalnego oczyszczenia włosów i skóry głowy przed zabiegiem keratynowej odbudowy. Doskonale przygotowuje włosy do profesjonalnej stylizacji, delikatnie rozpuszcza zanieczyszczenia, nie podrażniając przy tym skóry głowy. Zawarte w składzie bogate składniki odżywcze dogłębnie pielęgnują i nawilżają włosy, zapewniając im maksymalną ochronę. Zasadowe pH na poziomie 9 powoduje, że łuski włosa otwierają się, a w trakcie zabiegu keratynowej odbudowy lepiej wchłaniają substancje czynne. Kompleks multiwitaminowy rewelacyjnie odżywia włosy, zapewniając im wygładzenie i odświeżenie. Pasma stają się miękkie w dotyku, pełne naturalnego blasku i energii.

Rezultat

Oczyszczone i odświeżone włosy, gotowe do przeprowadzenia zabiegu keratynowej odbudowy. Dzięki zasadowemu pH na poziomie 9 w trakcie mycia, łuski włosów otwierają się, by podczas zabiegu lepiej pochłaniać substancje aktywne. Zawarty w szamponie kompleks multiwitamin, otacza pasma szczególną ochroną, odżywiając je i nadając im eleganckiego połysku. 

Sposób użycia:

Szampon aplikujemy bezpośrednio na skórę głowy. Delikatnie myjemy włosy na całej długości przez 2-3 minuty. Po tym czasie spłukujemy preparat i przystępujemy do zabiegu keratynowej odbudowy.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem