Artego MY COLOR REFLEX ciepły brąz - odżywka koloryzująca 200ml

Artego MY COLOR REFLEX ciepły brąz - odżywka koloryzująca 200ml

Natychmiastowy efekt, utrzymujący się do 8 myć, łatwa aplikacja. Odżywione i lśniące włosy. Odświeżenie koloru, z głębokimi refleksami w odcieniu ciepłego brązu.

45,65 zł
Chwilowo brak


  • Producent: Artego
  • Artego
  • Indeks: 5882

Koloryzacja włosów jest zabiegiem, który w krótkim czasie pomoże nam dokonać odświeżenia, lub całkowitej odmiany wizerunku. Dobrze wykonany zabieg nie tylko podkreśli walory naszej urody, ale także zadba o kondycję naszych włosów. Niestety, kolor uzyskany nawet dzięki najlepszej jakości preparatom do koloryzacji, w końcu traci intensywność. Można jednak skutecznie temu zaradzić, chroniąc go przed blaknięciem, dodając włosom głębi i tworząc na nich piękne, mieniące się refleksy.

Artego MY COLOR REFLEX ciepły brąz - odżywka koloryzująca – to produkt, którego zadaniem jest przedłużenie trwałości koloru włosów farbowanych. Żelowa konsystencja umożliwia łatwą aplikację i zapewnia błyskawiczny efekt. Produkt jest gotowy do natychmiastowego użycia – nie wymaga łączenia z innymi preparatami, dzięki czemu zyskujemy możliwość błyskawicznego odświeżenia koloru. Bogate składniki odżywcze, wnikają do wnętrza włosa, dogłębnie go nawilżając. Dzięki temu włosy stają się aksamitnie gładkie i wyróżniają się niezwykłym blaskiem. W celu zintensyfikowania efektu, odżywkę można łączyć z innymi preparatami serii My Color Reflex. Uzyskany dzięki odżywce kolor, zmywa się stopniowo w ciągu 6-8 myć. Delikatna formuła bez amoniaku nie obciąża i nie niszczy włosów. Dzięki pigmentom koloru, które przenikają do łuski włosa, otrzymujemy efekt pięknych, głębokich refleksów, które wspaniale podkreślą kolor włosów naturalnych i farbowanych.

Odżywka w odcieniu ciepły brąz - delikatnie przyciemnia, nadając ciepły refleks włosom naturalnym i farbowanym. Pokrywa pierwsze siwe włosy, dzięki czemu nie musimy decydować się na trwałą koloryzację. Nie zaleca się stosowania produktu do włosów rozjaśnionych, lub po dekoloryzacji. Przy włosach odznaczających się dużą porowatością, zaleca się rozcieńczenie z refleksem neutralnym.

Rezultat

Odżywka koloryzująca jest doskonałym pomysłem na błyskawiczne odświeżenie koloru. Umożliwia szybką i bezproblemową aplikację, dzięki czemu samodzielnie, w domowym zaciszu możemy stworzyć swój niepowtarzalny look. Dzięki bogatym składnikom odżywczym włosy są odżywione, lśniące i doskonale nawilżone. Pigmenty kolorystyczne, przenikając do wnętrza włosa tworzą głębokie, brązowe refleksy, nadając włosom wyjątkowego charakteru. Efekt utrzymuje się do 6-8 myć. Po tym czasie zabieg można powtórzyć.

Sposób użycia:

Odżywkę stosujemy na umyte, wilgotne włosy. Rozprowadzamy ją na całej długości przy użyciu grzebienia. Pozostawiamy na 5-15 minut w zależności od oczekiwanego efektu. Spłukujemy i przystępujemy do stylizacji włosów.

Marka
Artego
Pojemność
200 ml
Typ
płukanki
Kolor włosów
dla brunetek

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Artego MY COLOR REFLEX ciepły brąz - odżywka koloryzująca 200ml