Artego It’s Color, dlaczego warto ją wybrać?

Kolejna świetna farba do włosów. Wiem, że za każdym razem wychwalam farby z naszej oferty, ale to dlatego, że mamy wiele, wiele bardzo dobrych produktów do koloryzacji. Sama czasem zastanawiam się, co polecać swoim najbliższym. A co wybrałabyś dla siebie? Na to pytanie mogę odpowiedzieć, wszystko! Dziś zapraszam na recenzję farby Artego It’s color.

Artego It’s Color paleta kolorów

Paletą kolorów farb Artego jestem szczerze zachwycona. Znajdziemy tu wszystko, blondy (bardzo ciekawe są odcienie, które „zalatują” rose gold), kasztany, rudości, czerwienie, brązy z odcieniami czerwieni, ale są również korektory, odcienie tonujące, a także nadające perłowych odcieni. Dokładną paletę wraz ze wszystkimi odcieniami obejrzysz TUTAJ.

Dlaczego warto po nie sięgnąć?

Osoby, które raz spróbują, często pozostają jej wierne. Artego It’s Color to linia, od której nie musicie spodziewać się niespodzianek. Wysoka jakość, zawsze na tym samym poziomie. Bardzo skutecznie kryje siwe włosy, odrosty, ujednolica kolor. Pokrywa równomiernie całą powierzchnię włosów. Nie musicie się martwić o dziwne plamy, czy niedomalowanie. Rozprowadza się bardzo łatwo, nawet osoby początkujące dadzą sobie z nią radę.

Kolejną zaletą jest cena. Ktoś kiedyś powiedział mi, że 30 zł za farbę to trochę dużo. Zwróćmy uwagę na pojemność, w przypadku It’s Color to aż 150 ml, podczas gdy drogeryjne farby to często zestawy z 40 - 60 ml kremu koloryzującego. Kiedy przeliczymy pojemności, wcale nie wychodzi drogo, prawda?

Żywotność i głębia koloru. Artego It’s Color świetnie odwzorowuje paletę kolorów (chyba że chcesz drastycnie zmienić, np. z bardzo ciemnego na bardzo jasny, wtedy żadna zwykła farba sobie nie poradzi). Kolory można ze sobą dowolnie mieszać, chociaż na początek polecam farbowanie gotowym produktem. Farba równomiernie pokrywa włosy, sprawia, że stają się błyszczące, nabierają witalności, elastyczności i życia. Dzięki niskiej zawartości amoniaku nie będzie drażniąca nawet dla osób wrażliwych. Kolor jest trwały, długo utrzymuje się na włosach, nie spłukuje się i nie matowieje w nieestetyczny sposób.

Oprócz koloryzacji It’s Color to także pielęgnacja. Farba zawiera składniki odżywcze i pielęgnujące, które dodatkowo chronią i wzmacniają włosy podczas koloryzacji. Dzięki temu minimalizujemy zniszczenia i podkręcamy wygląd naszych włosów.

Farbowanie włosów krok po kroku

Jeśli interesuje Cię temat farbowania, czyli zastanawiasz się, czy warto sięgnąć po farby drogeryjne, czy profesjonalne oraz jak pofarbować włosy krok po kroku TUTAJ znajdziesz o tym obszerny wpis.


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem