Ardell Wispies 113, para długich i zagęszczonych sztucznych rzęs

Ardell Wispies 113, para długich i zagęszczonych sztucznych rzęs

Ardell Wispies to wygodne w noszeniu i proste do aplikacji rzęsy wielokrotnego użytku. Rzęsy są gęste, długie i pięknie podkręcone. Dopasowują się do naturalnego kształtu oka.
11,90 zł


  • Producent: Ardell
  • Ardell
  • Indeks: 7244
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Ardell Wispies 113 to długie i zagęszczone sztuczne rzęsy w jakości produktu profesjonalnego. Można je również aplikować w domu. Dzięki zastosowaniu wysterylizowanego, naturalnego ludzkiego włosia gwarantują przepiękny efekt, są miękkie i miłe w dotyku. Optymalnie powiększają, podkrecają i wydłużają rzęsy i nie sprawiają wrażenia sztuczności. Elastyczny pasek dopasowuje się do linii rzęs i sprawia, że Ardell Wispies 113 są niezwykle wygodne w noszeniu. Nadają się zarówno na co dzień jak i na specjalne okazje. Rzęsy Ardell Wispies 113 można stosować wielokrotnie.

Rezultat

Rzęsy Ardell Wispies 113 sprawiają, że spojrzenie staje się bardziej wyraziste i przykuwające uwagę. Dodają rzęsom objętości i długości.

Sposób użycia:

Wykonać dokładny demakijaż oczu. Następnie odtłuścić rzęsy oraz powieki. Przyłożyć rzęsy Ardell do swojej naturalnej linii rzęs i w razie potrzeby skrócić. Niewielką ilość kleju do rzęs nałożyć na pasmo rzęs, po około 30 sekundach ułożyć tuż przy naturalnej linii rzęs i docisnąć dłonią bądź pęsetą.

Marka
Ardell
Rodzaj rzęs
w paskach
Typ
naturalne włosie ludzkie

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Ardell Wispies 113, para długich i zagęszczonych sztucznych rzęs

Ardell Wispies 113, para...

11,90 zł