Ardell

Ardell Twin Pack Wispies Black rzęsy wydłużające i nadające objętości

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 14,45 PLN
Producent: Ardell
Model: 10385
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 74764614247
Opis produktu

Sztuczne rzęsy to wygodny sposób zaoszczędzenia czasu podczas wykonywania makijażu. Szybka i łatwa aplikacja rzęs, sprawi że Twoje spojrzenie stanie się wyjątkowo głębokie a makijaż idealnie zwieńczony.

Ardell Twin Pack Wispies to zestaw profesjonalnych sztucznych rzęs, które nadają spojrzeniu naturalnego i głębokiego efektu. Rzęsy zostały wykonane z ludzkiego, sterylizowanego włosia, ręcznie tkanego. Zostały one umieszczone na bezbarwnym, cienkim pasku, który po aplikacji staje się niewidoczny. Pasek jest elastyczny, przez co łatwo dopasowuje się do naturalnej linii rzęs.

Rzęsy są długie, podkręcone, gęste oraz miękkie. Posiadają bardzo dobre wyprofilowanie, przez co nie powodują dyskomfortu podczas ich noszenia. Rzęsy są do wielokrotnego użytku. Wystarczy je odkleić, rozpoczynając od zewnętrznego kącika oka, usunąć klej i umieścić je w opakowaniu aby móc kolejny raz cieszyć się głębią spojrzenia. Zestaw zawiera 2 pary sztucznych rzęs.

Rezultat

  • naturalny efekt,
  • głębokie spojrzenie,
  • idealnie dopełnienie makijażu,
  • niewidoczny pasek,
  • długie, podkręcone, miękkie oraz gęste rzęsy,
  • odpowiednie wyprofilowanie,
  • łatwa i przyjemna aplikacja,
  • lekkość w noszeniu.

Sposób użycia:

Oczyść i odtłuść rzęsy i powieki. Przymierz pasek sztucznych rzęs do swoich- jeżeli wystają poza naturalną linię rzęs, przytnij nadmiar małymi nożyczkami. Wyciśnij cienką warstwę kleju wzdłuż pasma, do tego celu możesz użyć wykałaczki. Odczekaj 30 sekund i ułóż sztuczne rzęsy bardzo blisko naturalnej linii rzęs, jak to możliwe. Palcem delikatnie naciśnij wzdłuż pasma, aby skleić powierzchnię- możesz wykorzystać do tego celu pęsetę. Odczekaj kilka minut aż klej całkowicie wyschnie. Nie pocieraj oczu, aby klej nie przedostał się w niepożądane miejsce.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem