Ardell

Ardell Twin Pack 120 Demi Black profesjonalne sztuczne rzęsy zestaw

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 14,70 PLN
Producent: Ardell
Model: 10386
Status: niedostępny
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 74764617729
Opis produktu

Sztuczne rzęsy są nieodłącznym elementem każdego makijażu. Dzięki nim każda kobieta zyskuje całkiem nowy, świeży wygląd oraz czuje się wyjątkowo. Paski rzęs Ardell to szybka i wygodna metoda umieszczania rzęs dla amatorek.

Ardell Twin Pack 120 Demi Black to zestaw sztucznych rzęs, które są gęste, podkręcone oraz naturalnie wyglądają. Rzęsy są lekkie oraz łatwe w aplikacji. Ich główną charakterystyczną cechą jest wystopniowanie, co oznacza, że są krótsze od wewnątrz i dłuższe od zewnątrz. Włosie zachodzi na siebie, co powoduje, że dzienny i wieczorowy makijaż jest perfekcyjnie podkreślony.

Rzęsy są w 100% wykonane ze sterylizowanych włosów ludzkich, tkanych ręcznie. Posiadają one bezbarwną taśmę, która łączy włoski i ułatwia aplikacje. Taśma zaciera granicę pomiędzy sztucznymi a naturalnymi rzęsami. Są one elastyczne i lekkie, dzięki czemu idealnie dopasowują się, nie odklejają i nie odkształcają na końcach. Rzęsy nadają się do wielokrotnego użytku. Zestaw zawiera 2 pary sztucznych rzęs.

Rezultat

  • wygodne i lekkie,
  • bezpieczne i sterylne,
  • wielokrotnego użytku,
  • łatwe w aplikacji,
  • naturalny wygląd,
  • nie odklejają się,
  • nie odkształcają się na końcach,
  • idealnie dopasowują się do kształtu powieki.

Sposób użycia:

Oczyść i odtłuść rzęsy i powieki. Przymierz pasek sztucznych rzęs do swoich- jeżeli wystają poza naturalną linię rzęs, przytnij nadmiar małymi nożyczkami. Wyciśnij cienką warstwę kleju wzdłuż pasma, do tego celu możesz użyć wykałaczki. Odczekaj 30 sekund i ułóż sztuczne rzęsy bardzo blisko naturalnej linii rzęs, jak to możliwe. Palcem delikatnie naciśnij wzdłuż pasma, aby skleić powierzchnię- możesz wykorzystać do tego celu pęsetę. Odczekaj kilka minut aż klej całkowicie wyschnie. Nie pocieraj oczu, aby klej nie przedostał się w niepożądane miejsce.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem