Ardell

Ardell Magnetic La Double DEMI Wispies rzęsy magnetyczne

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 40,97 PLN
Producent: Ardell
Model: 9236
Status: niedostępny
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 74764679529
Opis produktu
Twoje rzęsy są jasne i niewidoczne? W prosty sposób możesz błyskawicznie dodać wyrazistości Twojemu spojrzeniu bez obaw o kondycję Twoich naturalnych rzęs. Wystarczy, że założysz odpowiednio dobrane rzęsy na pasku. Polecamy te profesjonalnej marki Ardell.

Rzęsy magnetyczne Magnetic La Double DEMI Wispies od Ardell, marki specjalizującej się w produkcji sztucznych rzęs to spełnienie Twoich marzeń i gęstych i jednocześnie naturalnie wyglądająco rzęsach. Aplikacja rzęs jest niezwykle prosta i bezpieczna dla oczu. Ponieważ nie wymaga kleju rzęsy magnetyczne są świetnym rozwiązaniem dla posiadaczek wrażliwych rzęs i kobiet uczulonych na klej. Aplikacja polega na nałożeniu rzęs na wewnętrzną i zewnętrzna linię naturalnych, górnych włosków. Rzęsy trzymają się na zamontowanych na paskach magnesach. Dzięki temu rzęsy są niezwykle trwałe i są wielokrotnego użytku. Rzęsy podczas noszenia nie odczepiają się i nie przesuwają. Dzięki zastosowaniu 100% naturalnego, sterylizowanego ludzkiego włosia oko mimo mocnego efektu podkreślenia wygląda bardzo naturalnie. Ponieważ pasek rzęs jest naturalnie zakrzywiony idealnie dopasowują się do kształtu powieki. Rzęsy perfekcyjnie podkreślają spojrzenie i błyskawicznie dodają charakteru każdej stylizacji.
Rezultat:
  • rzęsy wielkokrotnego użytku,
  • szybka aplikacja dzięki zastosowaniu magnesu (brak konieczności używania kleju),
  • odpowiednie dla osób z wrażliwymi oczami,
  • niezwykle trwałe.
Sposób użycia:
Przygotuj oczy do aplikacji rzęs. Nakładaj je na etapie wykończenia makijażu. Nałóż rzęsy na pasku na zewnętrzną, a później na wewnętrzną część rzęs. Delikatnie dociśnij. Przed rozpoczęciem demakijażu zdejmij rzęsy i oczyść. Pamiętaj, że jeżeli będziesz o nie odpowiednio dbać wystarczą Ci na wiele użyć.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem