Alfaparf Milano – włoskie kosmetyki do pielęgnacji w domu i w salonie

Alfaparf Milano – włoskie kosmetyki do pielęgnacji w domu i w salonieWśród marek, jakie spotkać można w salonach fryzjerskich, duża renomą cieszą się włoskie kosmetyki Alfaparf Milano. To różnego rodzaju preparaty, od koloryzacji i trwałej stylizacji, po domową pielęgnację przeznaczoną dla różnych typów włosów i ich potrzeb.


Alfaparf Seria Lisse Design zestaw startowy Intro Kit
Spośród oferty kosmetyków Alfaparf znajdą coś dla siebie osoby marzące o prostych, gładkich, a przy okazji i mocniejszych włosach. Seria Lisse Design https://www.gobli.pl/lisse-design-keratin-therapy-c4089 to zestaw do keratynowego prostowania, umożliwiający przeprowadzenie zabiegu nawet samodzielnie w domu oraz kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji poddanych prostowaniu pasm. Istotne jest, że fluid prostujący nie zawiera formaldehydu, nie ma więc ryzyka podrażnienia skóry czy dróg oddechowych w czasie jego stosowania.
 

 

Inne kosmetyki Alfaparf to między innymi seria Il Salone Milano, przeznaczona do pasm suchych i zniszczonych, szampony, odżywkiALFAPARF FARBA DO WŁOSÓW 60ML EVOLUTION OF COLOR, maski i inne produkt Semi di Lino, odpowiadające potrzebom różnych typów włosów, w tym także profesjonalne produkty do walki z łupieżem i wzmożonym wypadaniem. Profesjonalną koloryzację Alfaparf Evolution https://www.gobli.pl/alfaparf-evolution-farba-do-wlosow-60ml-cala-paleta-p2833 uzupełnią kosmetyki pielęgnacyjne, a szampony oraz maski z serii This Is It pozwolą nie tylko zachować przez długi czas odcień blondu jak po farbowaniu, jak też srebrzysty ton siwych włosów, bez nieestetycznego żółknięcia.


Na koniec stylizacja z produktami Alfaparf Style 4 You umożliwi utrwalenie fryzury lakierem, utrwalenie sprężystych loków, starannie wyrzeźbioną fryzurę z matową pastą lub błyszczącym żelem, niesamowitą objętość albo eleganckie wykończenie woskiem.


Zapoznaj się z całą gamą dostępnych kosmetyków Alfaparf Milano: https://www.gobli.pl/alfaparf-c4050


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem