Alfaparf evolution farba do włosów

Kolor jak nigdy dotąd dzięki Alfaparf Evolution

Profesjonalna koloryzacja może być tak prosta, jak użycie drogeryjnej farby. A jej możliwości – nieporównywalne. Farba Alfaparf Evolution of the Color3 to zupełnie nowy wymiar koloryzacji. Jej opatentowane składniki gwarantują najwyższą trwałość oraz intensywne, lśniące wielowymiarowo odcienie, świetnie pokrywające również siwe włosy.

Alfaparf paletaAlfaparf Evolution

Z pewnością wśród kilkudziesięciu dostępnych odcieni każda kobieta znajdzie ten idealny dla siebie. Oprócz klasycznych, naturalnych w różnych tonacjach czy spotykanych w ofercie wielu producentów intensywnych czerwieni, w palecie Alfaparf Evolution znalazły się gamy zupełnie nowe, o wiele wyrazistsze niż te najbardziej znane i popularne: odcienie tropikalne, a wśród nich złocisto-mahoniowy brąz oraz ciemny i średni blond, odcienie kasztanowe o różnym stopniu jasności, popielate w kilku wariantach, a także zupełnie wyjątkowe odcienie matowe oraz intensywna niebieska czerń. Tak szeroki wybór to nieograniczone możliwości wyrażania siebie kolorem, a także doboru odpowiedniego wariantu wymarzonego odcienia do każdego typu urody.

Alfaparf farbyAlfaparf 11.11

Sam kolor to jednak nie wszystko. Wyjątkowość Alfaparf Evolution to, jak już wspomnieliśmy, nowoczesne technologie, stworzone po to, aby uzyskane efekty były naprawdę doskonałe. Technologia CUBE 3D TECH to połączenie trzech składników, zapewniających optymalne rezultaty na każdym etapie procesu koloryzacji. MLV, czyli Multi Lamellar Vehicle, zapobiega przedwczesnemu utlenieniu pigmentów podczas ich mieszania. Sprawia, że kolor jest uwalniany dopiero po nałożeniu na włosy, dzięki czemu pigmenty wnikają głębiej w strukturę włosa, w mniejszym stopniu naruszając jego łuski. Kwas hialuronowy, działający jako doskonały promotor nawilżenia, tworzy dokoła włókien siatkę, która umożliwia idealnie równomierne rozprowadzenie mieszanki i jej przyleganie do włosa. Hyper Intens Color System sprawia, że mikromlekuły pigmentów wnikają w głąb włosa i tam łączą się w większe cząsteczki o określonej strukturze. To wszystko razem powoduje, że uzyskany kolor jest równomierny, intensywny i odporny na wypłukiwanie.
Składniki i technologie ułatwiające perfekcyjne farbowanie zastosowane w Alfaparf Evolution sprawiają, że cały zabieg staje się mniej szkodliwy dla włosów. Dodatkowo są one chronione podczas koloryzacji. W efekcie pasma pozostają miękkie i elastyczne, łatwo się rozczesują, nie są łamliwe i szorstkie.

Zobacz dostępne odcienie Alfaparf Evolution: https://www.gobli.pl/alfaparf-evolution-farba-do-wlosow-60ml-cala-paleta-p2833.html.

Do farby należy dobrać utleniacz Alfaparf Oxido o stężeniu 3%, 6%, 9% lub 12% - zależnie od wybranego odcienia i wyjściowego koloru włosów.
 


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem